bugün

doğru bi önermedir. (+)
puan alsanız elinize bişey geçmez arkadaşlar. Sözlükte gelir dağılımı olmadığını hatırlatırım . Yani oy'un bi anlamı yok.
bu yazıyı okurken sandalyeden düştüm. elimde nutella vardı. nutella da yere düştü. uludağ limonata içiyordum o da üzerime döküldü. ben de gittim eti browni intense aldım. çünkü ben sözlük yazarıydım.
(bkz: ömrümü yedi şu amk liselileri)
görsel
okur, yaşar ve yazar olmanın sonucudur. fikirleri ve tecrübeleri olmayan, bunları ifade edemeyen ve yazamayan bir insanın burada işi ne ki?

ayrıca benim de başıma gelen olaydır. mesela supernatural denilen diziyi çok beğeniyorum. hatta o kadar beğeniyorum ki, bunu hayatımın içinde bir şekilde kullanmak istiyorum. abartıyorum belki ama nickimde bile gözüksün bu sevgim istiyorum. sonra bir bakıyorum, istediğim nick bir başkası tarafından alınmış. üzülüyorum tabi fakat hayat devam ediyor. mesele yapılacak bir durum değil. herkesin başına gelebilir.

insanların beğenileri veya eleştirileri konusunda fikirlerini beyan etmeleri kötü bir şey değildir. bir ürüne, bir olaya bakış açılarını okumak, fikir zenginliğini görmek açıkcası benim hoşuma gidiyor. tabi ki bazı yorumlar abartılmış olabilir ama hiç yoktan iyi bir durumdur bu. mantık olarak, burada bulunma amacımız paylaşmak değil midir?