bugün

Evet minakoyim evet. Su kurt basliklari, troller, patlamis kiz muhabbetlerinden utanarak midesi bulanarak bir yazarin soyleyebilecegi en anlamli cumledir.

Lan bilgisayarin basindan kicini kaldirmaya ozurlu insanlar size mi kaldi kurt turk meselesi? Siz mi kurtarcaksimiz ulkeyi minakodumun klavye ergenleri?

Cinsel isteklerinizi basliklarda azaltmis mi oluyosunuz, yoksa daha da mi aziyosunuz? Lan gidin bi kerhaneye siz de kurtulun biz de.

Sonuc olarak hicbirinizden bi bok olmaz asosyaal irkci mahluklar.
sakin ol şampiyon.. bağırmayan yazar siktirsin gitsin... tarzı şeyler denilebilecek kişidir.. ama saygımı da duyuyorum..
az önce yıllardr ugramadıgım bi sözlüge birinin nik altına bakmak için uğrak verdim ki yemin ederim kendimden utandım yazılanları okurken .

sözlükte açılan başlıklar muhabbetler vs dolayısı ile o ortamdaki insanlardan sözlerden tiksinmek.
çaresinin tarayıcının sağ üstte bulunan çarpı işaretinde olduğu durum.
afedersiniz ama siktirolup gitmeyi gerektirir. tdk sozluk var, vikipedi var, en onemlisi baslik engelleme var. hala neyin tribinde bu millet inanin insanin tutup zikesi geliyor azizler.
bir iki gündür takıldığım süre zarfında sürekli cinsellik, ayrımcılık içeren başlıklar görmekten sıkıldığım için yaşadığım durumdur.

illallah geldi ya! bu ne? sözlükte cahiliyetimizi/cahiliyetinizi gidermeye mi geliyoruz cinsel içerikli, türkçü kürtçü ayrımları okumaya mi geliyoruz.

az biraz gündem takip edin, aktivite edinin, bilimle uğraşın. insan olun, insan.

not:bilimle uğraş dedik diye atomu parçalamana gerek yok. aç bir bilim sayfasını iki makale iki haber oku. üniversitede lazım olur.
yani öyle ayar vermeye çalıştıklarımdan kan davasına çevirenine rastlamadığımdan terkedecek kadar da iğrenç değildir.
bazı yazarların bazen yaşadığı durumdur.
bazı insanlar kendi hayal dünyalarında hayal ettikleri pis fantezileri beyinleri olmadığı için refleks olarak başlık açtıkları için olabilir.