bugün

görsel
Ya her şeyi geçtim günah bir kere arkadaşlar. Yapmayın lütfen, bozuluyorum.
ulan ne apaçi, varoş, görmemiş insanlarsanız be. hayatınızda iki kadınla yan yana da mı
gelmediniz? sizle aynı mekanda, sözlükte, toplulukta olmaktan öyle utanıyor, evlerinizde, bilgiyar başında, acaba şu "jartiyer" başlığına hangi hatun yazmış, şu başlıktan kız çıkar mı, bu güzel mi şeklinde eblek suratınızdan düşen kırmanço teriyle aval aval baktığınızı yüzümde canlandırırken varlığınızdan öyle tiksiniyorum ki, şu an karşımda olsanız, o çok güvendiğiniz erkekleğinizi örsle ezip tek ayaklı pelikanların ağzına sokardım. omururilik soğanı alınmış özürlü bir cüceden farkınız yok lan benim için. bi hatun jartiyer başlığına yazdı ve tahrik oldunuz öyle mi? bizim memlekette böylelerine go and fuck yourself denir. sözlükte yazan hatun yazarlara burdan sesleniyorum, gidin, harbiden gidin, bu süzmelerde en ufak bi insanlaşma eğilimi yok çünkü.
yarın öbür gün akmerkez başlığından da tahrik olurlar. dolayısıyla gitsinler birbirlerine
hoplatsınlar. hangi dağda yaşıyorlarsa eşek götü görünce bile uyarılıyor bu cinsler. eee değişmez
de bu. onlara abili lanlı küfürlü giri yazan erkeksi kadınlar lazım. jartiyeri kadınlar giyer ya,
bunları konc giyen ameleler doyurabilir ancak. sözlükte birbirine yavşamak he! yavşakların
sözlük felsefesi olsa gerek.

şişttt bebişlerim, çıkaralım yahu o zaman sözlükten jartiyer, ped, sütyen, işte bu apaçilerin
kadınlarla özdeşleştirip tahrik olacağı, uyarılacağı, erkeklikleri azacağı ne kadar başlık varsa artık. ya da kitleyelim. bunlar çok sağlam erkek ya, dizginlenemiyor erkeklikleri, bu başlıkların yerlerine sağlam, vurucu bi şeyler koymak lazım ki anca tatmin olabilsinler.

hayır lan, şu enteresan, işiniz gücünüz yok da jartiyer başlığına kim ne yazmış onu mu
kovalıyorsunuz? bi de güzeldir, giyilir, falan fıstık sıradan şeyler yazmış yazan, mazallah açıklasa,
uzun uzun yazsa, kim bilir ne yapar, hangi karşılığı verirdiniz? ama sanmam. bişey
söylemezdiniz. elleriniz dolu olurdu muhtemelen. sonra da gider banyo yapmadan pis pis uyurdunuz bi dahaki etek, kazak falan filan başlığına kadar. abazan yuvası lan harbiden burası.
(bkz: deli galiba)
yavşadıklarımdan pişman değilim aklım hala yavşayamadıklarımda.