bugün

Eski sevgilim aşırı kıskançtı, sözlüğe girmeme izin vermiyordu, bu yüzden ara verdim.
Lisede bir arkadaşım vardı tek kaşını kaldırabiliyordu o kadar havalı geliyodu ki bana, kıskandım valla hırs yaptım her gun çalıştım artık bende yapabiliyorum.
içimde bilmediğim bir sıkıntı var..
Laiklik bu ülkeyi batırıyor.
Mustafa Hakkında Herşeyi biliyorum.
hayatımda güzel şeyler olsa da içimdeki umutsuzluğu yok edemiyorum. sanki ileride hangi başarıyı elde edersem edeyim esas istediğim olmayacak gibi. esas olan ne onu da kestiremiyorum. gözüm hep bi ilerisini düşünüyor, doyumsuzum. kendime pek güvenim de yok. aslında çok çok aptalmışım gibi de hissetmiyorum ama aptal olmadığımı dışarıya ne kadar yansıtabiliyorum bilemiyorum. benden daha aptal insanların daha zeki gözüktüğünün de farkındayım ve en çok da bu sinir ediyor. galiba hayat boyu başkalarının mutluluğunu izleyeceğim. iyi geceler sözlük.
bizi ancak ölüm güldürebilir.
Temiz nevresim takintim var sanirim. Yikandiktan sonra ki o yumusak dokusu, mis gibi kokusu sahane hissettiriyor. Yastiga sarilip siritiyorum.
"Ah bu ben kendimi nerelere koşsam, saklansam bir yerde gizlice ağlasam. Ah bu ben kendimi nereler de bulsam çekilsem sahillere hayaller kursam."
Kaç saattir ağlıyorum. Nasıl insanlar var anlamıyorum gerçekten.
Kakam geldi.
Evet uçan ve fazla kıpraşan hayvanlardan korkuyorum ve dokunamıyorum. Buna örnek olarak balıklar ve kelebekler böcekler olabilir. O kadar korkuyorum ki bazen kalbim duracak gibi oluyor. Bide kalabalık bir ortamda nefes alamıyorum duyamıyorum,duramıyorum. Aynı zamanda kapalı ve açılmayacağını hissettiğim ortamdada böyle. galiba benimde fobilerim var.
Gündüz kahvaltı yapmama rağmen sırf bedava diye fazladan incir reçeli yedim.
ilk kitabim bitti. Sıra 2.kitabımda..
ne uzaylıların varlığı ne de kıyametin saati, tek öğrenmek istediğim ritchie valens'ın in a turkish town şarkısının hikayesi.
insanlar çok nankör .
sağ gözümü kapatamıyorum söslük. sizler için derdini sikeyim butonu olarak görünebilir amma velâkin öyle değildir.
Telefon elimde yazmak istiyorum ona sözlük.
Olmuyor lan işte. Bitirelim dedi ve bitti daha nasıl mesaj atayım?
En son görüşememeye diye mesaj atmıştım birde.
Abi ne güzel hayatım vardı benim nereden çıktı şu aşk.
Çıktı evvallah ama.nereden çıktı şu sensizlik?
Hayatım giderek daha da kotulesiyor. Cevremde kimseyi istemez oldum. Soyut bi hayat yaşıyorum herkesden uzak. Kendimi tanıyamaz hale geldim. Neydim ben noldu bana? Insanlara guvenim kalmadi sozluk. Diyorum duzelicek her sey; sabırlı olmalisin. Bakıyorum olanlara daha cok yıpranan ben ve gecen zaman. Nereye kadar devam edicek böyle? Girdiğim şu halden cikamaz oldum. Sanki hayatta olan ben değilmişim gibi..
ansızın rüyalarıma giriyorsun, rüyada olduğumun farkına varamıyorum, gerçek gibi geliyor, işte o küçücük mutluluk bile yetiyor bazen tabi uyandıktan sonraki hayal kırıklığını saymazsak.
Sınavı kazanamayacağımı bile bile ders çalışıyorum, çabalıyorum. Bunu kendime bile itiraf edemezken buraya yazmam neyin göstergesi?
Eziklenecek olduğumun farkında olmamdır. On birinci nesil, yeni yazar olmuş bir kişilik olmak. Yine de aranızda olmak gururlandırıcı.
Eski kendimi cok ozledim be sozluk. Fazla neseli, etrafa gülücükler saçan bi insandan ne hale donustum?
belim ağrıyor.
Kendimi kayan bi yıldız gibi hissediyorum. Kime kaydığım belli değil gerçi ama gezegen de kaybolmuş gibiyim.
güncel Önemli Başlıklar