bugün

Sen yoksan, neye yarar bunca uğras yasamak icin.
içiimmm acıyor yeter artık yeter yeter nefret edıyorum bu durumdan bu aptallığımdan bu halimden. olan bunca seye ragmen boşveremememden. senden nefret edıyorum senin yanındaki insanlardan nefret ediyorum dokunduğun herkes ama herkesten senden gelenlerden nefret edıyorum yaşattığın o güzel gunlerden nefret ediyorum sesinden nefret ediyorum resimlerinden nefret ediyorum kurduğumuz hayallerden nefret edıyorum her gün ruyalarıma gırmenden nefret edıyorum sana ağlamaktan nefret edıyorum artık gıt içimden bu kadarı fazla bana da fazla . .
titanic'i her izlediğimde boğulacakmış hissini yaşıyorum. ayrıca sırf kız arkadaş hatrına sayısız kere izlediğim filmlerden biri bu. allahtan laptop kucağımda, ona ses çıkarmıyor.
tam 1 aydır anıları var diye cem adrian dinlemiyordum, tutuyordum kendimi ama twitter'dan bir arkadaşım paylaşınca dayanamadım ve açtım. büyük bir olasılık geceyi böyle mal mal geçireceğim.
2 gündür melekler imza topluyor isimli değişik şarkının ayaklı reklamını yapıyorum resmen ve bu hiç geçmeyecekmiş gibi. lanetlendim.
aynaya uzun sure bakinca icimde baskasi olduguna emin oluyorum. Cok korkunc bakislar atabiliyo sana.güç dolu. Kendimden korkuyorum.
bugün 9 bardak su içtim, 10 kez de işedim. bi yerde yalnış var ama nerde.
itiraf ediyorum sözlüğü unutmuşum 3 haftadır entry girmemişim şuan farkettim .
parasız kaldım sözlük haftasonu çalışmaya karar verdim. Bi yerle anlaştım 50 lira verecekmiş görecez. Öğrencilik zor be arkadaş.
evet özlüyorum...
Geçenlerde twitter hesabı açtım ama hiçbir tanıdıgımın haberı yok fakat buna rağmen tamamını tanımadıgım 30 kısı takıp edıyor hesabımı. Vardır bunda bir hayır hadi bakalım.
ben bildiğin çocuğum
böyle saçma sapan espirilere gülen büyümemek için direnen
sevgilimle aramda azıcık romantik ortam olsa o ortamın içine sıçan bir insanım
sonrada ''sen romantik değilsin yeaaaa'' diye çirkefleşip onu suçlayan bir tipim
vicdan azabı duyuyormuyum hayır
peki onu seviyormuyum
evet
şu an ayrı olsakda
beni bok gibi ortada bırakmış olsada seviyorum.
seviyorum çünkü
benim halimden anlayan tek insandı
şimdi burada dram yapcak değilim...
ama itiraf etmek gerekirse onu özlediğim kadar kimseyi özlemiyorum.
sanırım o beni görmüyor.
Ahmak ıslatan yağmurlarına benzetiyorum aşkı. Nasılda inandım senin aşkına meğer ne ahmakmışım.!
Uyumadan önce aklıma gelen bir sözdü. Unutmadan buraya yazmak istedim belki ileride lazım olur diye.
hani şu 1 tl atıp yumruk attığınız, 900 puanı geçince mest olduğunuz cihaz var ya, ben ona tekme atıp menisküsünde ikinci yırtığa sebep olan malım.
iğrenç kokan sıvı sabunlar var.
yanıma gelip salak salak konuşan insanlara iyi bok yedin demek istiyorum. hatta bağırarak iyi bok yedin demek istiyorum. banane ulan demek de istiyorum. kavga çıkarabilirim sözlük.
bu yeni numara diye rehberimdeki herkese mesaj attım ki buraya kadar her şey normal.
anormal olan altına ismimi yazmamış olman.
saç kurutma makınasını, diş macununu, plingi ve saç kremini ev arkadaşımın sevgilisi ile ortak kullanıyoruz.
çok sürünecek o çok.
(#15129519)
ulan açıldık da ne oldu müsaitsen 5 dakika konuşabilir miyiz dedik bugün olmaz dedin ne zaman olur dedik bilemiyorum dedin yok diyeydin kafam rahatlardı bari ucu açık bıraktın iyice duman ettin beni.
tam boyle koyverme ile toparlanma arasındayım. bazen umudum kayboluyor, yaşama hevesim, amacım kalmıyor. amına koyim inceldiği yerden kopsun diyorum. bazen de daha genç sayılırsın, yıkılmaman, toparlanman lazım, içinde ukte kalmasın, yaşayamadıklarını yaşa diyorum. kafama sıksam da rahatlasam.
bazı kelimeler omzumu olduğundan daha zayıf gösteriyor.
kaldırabileceğim ağır yüklerle dolu ama yine de güçlü.
yüksek bi yerden düşmek istiyorum.
çok tembelim sözlük. hatta bundan 7-8 sene evvel teyzemden gelirken araba tamamen dolu diye babamın e bagajda gel şeklinde dalga geçişini ciddiye vurmuş ve arabanın bagajında seyahat etmiştim. araba broadway'di. 5-10 dakikalık cadde kısmı bitip ara sokağa girdiğimde bagajı açmış, bacakları dışarı doğru sallandırırken önümden geçtiğimiz kahve ahalisi bile öküzün trene baktığı gibi bakmıştı.
(bkz: öküzün trene baktığı gibi bakmak)
güncel Önemli Başlıklar