bugün

Yüreğinin güzelliği girdilerine zuhur etmiş güzel bayanlar.. Hayatımda gördüğüm en güzel bayanlar olabilirsiniz. Hani diyor ya güftekâr;"rüzgarlar kadar serin, ufuklar kadar derin" işte o misal. Böylesine nezih bir ortamda olmanızı asla yadırgamıyor, bilhassa takdir ediyorum. Ama asıl idrakte zorlandığım, izahta muvaffak olamadığım, aklımın havsalamın almadığı, böylesine güzel girdilerin sahibesi neden bazı çapulcularla muhattap oluyor??

Bu güzel girdilerin sahibelerine sadece kalbini raaş eyleyecek ihsasi şiirler yazılmalı, güm yüzüne dökülmemiş güfteler dökülmeli, bahar gelmiş pencerelere nazlı nazlı gülümseyen bir manolya kadar nazenin, naif, ürkek yüreğine. Feveran eyleyecek methiyeler dizilmeli.

Böyle güzel bayanları eleştirmek ve kötülemek bana göre gaddarlıktır, cezzarlıktır, haysiyetsizliktir. Ben böyle güzel bayanların kalbinde cerh açmaktan sakınırım. Velhasıl kelam sevgili bayanlar. Billur sadalarınızla, yolunuza mihman oluyorum. Bilin istedim bunu...
Sağlam yürümektir. Ben bile bir ara "hani" dedim hani.

Desti izdivacınıza talibim
Sizi üzen ahvali si*eyim...
o kadar etkilendim ki: ameliyatla cinsiyetimi değiştirip, vermemek için kendimi zor tutuyorum.