bugün

Söyleyeceklerim vardı sana ve hala var. Bitmedi hiç sana akan yaşlarım.umutları biriktiriyordum içimde ve bırakıyordum kimsesizken geceleri gözümden. Sana seni anlatmadan, anlatamadan gidiyorsun şimdide. Söner mi içimdeki aşk! diner mi peşimi bırakmayan acılar. Unuturmuyum sahi seni! Silebilirmiyim kalbime yazdığım gibi. gidiyorsun şimdi bana güzel bir geçmiş bırakmadan. sevilmemekten anlasaydı zaten kalbim şimdi nerelerdeydin. Bu gece yine ağlarım sen hep yenile olur mu imkansızlığı. Yalnız bahaneleri sürme önüme. Bende seninle giderim belki... Farklı bir yere olur. Farklı bir aşka olur hatta farklı bir sana bile... Göçerim bende emanet bedenimden yeni ufuklar çizerim. Sana anlatamadığım çok şey vardı. Bir şeyler anlattım yine de. Ve o boşluğu yenileri doldurdu. Senle konuşacaklarım var ve bitmek bilmez. hiçbiri değil iltifat. Hiçbiri hak etmediğin bir söz değil sadece hepsi eksik fazlaca senden. Zaten görülmemiş bir cenneti yazıya ya da söze dökebilir miydik? imkansızlığı yenile her zaman olur mu? Yık bütün hayallerimi üstüme. Ateşe at beni olur mu! Ben seni bunca zaman aramışım ve şimdi parça parça kaybediyorum. Kayboluyorum yoklukta hiç oluyorum... Sanki sağır oldum aksine de. Duymuyorum gerçekleri, anlayamıyorum.