bugün

survivor yunanistan-türkiye yarışmasının objektif, çoluk çocuk mentalitesini bir kenara koyup kofti milliyetçilik yapmayan, hamasetten sıtkını sıyırmış herhangi bir bünyeye yapacağı minimum etki.. sırf bu yarışma vesilesiyle millete küseni var, o da gereksiz öbürkü de.. yunanları destekle yeter..

hayır, bakıyorum; ciddi ciddi güzel kıza aç bir milletmişiz.. çoğusu çirkin, güzel olan numunelerimiz büyük oranda meşhur olup uzaktan uzaktan fantezilerimize konu edip yalanmakla yetindiğimizden olsa gerek, hangi milletten ünlü olmayan güzel bir hatun görsek derhal yazılıyoruz, ağzı ayrık ayran budalası gibi, bir karış dışarıda dil, çadırı kurmuş vaziyette temas için fırsat kolluyoruz.. belki yarışma esnasında yanlışlıkla değer..

nadia mıydı neydi, allah özenip bezenip yaratmış, e takdir edip kenara çekilmek lazım eğitimin, sosyal vizyonun, ekonomik durumun bu kızı taşımaya yetmezse, kadir inanır mısın oğlum hep büyük avın peşindesin? ne ulan tüm arzun, vatandaşlık mı alıcan.. "jane"'den başka kelimeler de biliyosun diye tarzan'dan evla mı oluyon, nedir olayın senin? öbür tarafta s.kik romiyo, ulan hadi öbür herif bi nebze de; sana bu özgüveni sağlayan ne? daha ikinci günden gelmiş bu kız benim olacak.. eşşek kadar ada, git bi su çarp, kendine gel.. bayrak mı dikicen kızın kafasına da senin olacak lan?

valla teymurcuğum da kusura bakmasın, o derece tiksindim ki türk ekibinden türk düşmanı bi pez. venk vardı, onun bile kazanmasına fittim.. amfikmik bi çocuk vardı, müstehcen bile olsa o kazansın diye dua ettim, adak adadım; nafile.. yine yerli john locke'a kaldı ihale..

bu kadar mı tiksinir insan ya hu!
türkiye - yunanistan futbol maçlarında yunanistanı desteklemekle aynı eş değerdedir. yani sadece yunanlıların yapabileceği bir eylemdir.
yaptığım eylemdi ama olmadı umduğum yarışmacı kazanamadı.
not:yunanlı değilim biraz abazanlık her gençte olduğu gibi var inkar etmiyorum ama bu benim tarafımı belirleyen bir etmen değildi.