bugün

Yavas yavas baslamis operasyondur. Hz.RTE'nin izmir'i ele gecirebilmek icin, icine sicmak icin son cirpinislaridir. Kardes halkimiz olan suriyeliler su anda izmir'de kullandiklari hizmetlere para vermezken ortalikta "tayyip abim öder" diye dolanmaktadirlar. Güzel izmirin anasi sikilmek uzeredir hayirli ugurlu olsun.
izmir e yerleştirilen suriyelilerin ellerine tc. Kimlikleri de verildiği rivayetler arasındadır.

Yerel seçimlerde bunlara oy kullandırtıp, namertlikle izmir i almaya çalışacağı rivayetler arasında.
suriyeliler o kadar güzel kızı gördükten sonra sakın chp ye oy vermesinler?
memleketimde ilkel arapları görmemi sağlayacak olaydır.

300.000 suriyeli zaten t.c vatandaşı olmuştur. geçmiş olsun...
chp'nin yeni bahanesi.

''bu millet bizi sevmiyor. 15 yıldır bir bok yapmayan tayyip, islamcıların bile sevmediği tayyip bizi geçip başbakan oluyor, nal topluyoruz'' diyemeyenler, şimdiler de izmir'i de kaybedecekleri için yeni bahaneyi buldular...

oğlum azıcık çalışın. ben akp'yi zerre sevmiyorum, siyonist heriflerin köpekleri bu adamlar, bilmeyen yok. birinde yahudilerden aldığı nişan var, beriki ''yeni dünya düzenini kuracağız'' falan diyor. sen de bunlara rağmen başa geçemiyorsun.

nasıl beceriksizlersiniz anlamıyorum ki...
Çünkü Suriyeliler fakir fukara gariban halk hepsi yapacakları bir şey yok şanslarını Türkiye'de arıyorlar Allah yardımcıları olsun.
güncel Önemli Başlıklar