bugün

sevgililerimi çok severim. onlarla her ortamda sevişmeye çalışırım. sevgimi her ortamda her zaman belli etmek benim için kaçınılmaz bir zevktir..

her zamanki gibi, geçen hafta sevgililerimden birisini aldım, beraberce bara doğru yürümeye başladık. o esnada içimden gelen duyguları bastıramdaım ve kızla öpüşmeye başladık. gayet saf ve temiz duygularımızla, aşkımızı birbirimize ilan ederken, sokaktan oha çüş nıhnıh şeklinde inlemeler bağrıltılar duyduk.

ne oluyor dediğimizde, yobaz halktan bir kaçının bize doğru baktığını gördük. noluyor la dedim. ayıp olm dediler. peki abi kusura bakmayın dedim. kalabalık olmasalardı daha kötü tepki verirdim.

işte böyle, böyle mahalle baskıları ve yobazlar yüzünden aşkımızı kamuya açık alanlarda yaşayamaz olduk. kendileri de sokakta öpüşmeye utanan hatta sokakta kadınıyla beraber yanyana yürümekten imtina eden bu insanlar yüzünden bu ülkede yaşanmaz oldu..

sevgililerimi öpemeyeceksem, ne diye yaşarım bu toprakta.
burasinin turkiye oldugunun farkina varamayan fazilizmin kararli takipcilerinin surekli olarak elestirdigi kisiler toplulugu..
pencere teyzesi - şşşt oğlum, kızım , kime diyorum. öyle öpüşülür mü hiç yolun ortasında?
- e napacaktık teyze?
pencere teyzesi - dilini em dilini. öpmekle olmaz bu işler!
- hönk!
(bkz: sokak ortasinda yiyisen ciftler)
sevgilisinin kaşar olduğunu cümle aleme ispatlayan karaktersizleri uyaran "yobazlar" dır. ayrıca bunlar sevgilisi ile yaşadıkları tüm cinsel deneyimleri erkek sohbetlerinde dile sakız ederler. bu karaktersizlerin unutmamalı gereken durum ise kesinlikle onların bu davranışlarının ardından gören , duyan , ve bilenlerin kız arkadaşlarını fantezi malzemesi yaptığıdır.
en azından bir konuda haklı olan yobazlardır. tamam sokakta el ele tutuşulur, el olma atılır, öpüşülür ama sokağın ortasında da sevişilmez be birader. ahlak diye birşey var, kötü birşey mi sanki gidin evinizde ne yapacaksanız yapın. ayrıca sokakta yalnız gezen ve abazanlıktan fıttırma aşamasına gelen garibanlar nolacak ha? sürekli sevişen çiftlere bakacak. buradan sesleniyorum:

sokakta sevişen ve duyarsız olan çiftler. hadi ahlak konusunu geçelim, sizde olmadığını varsayalım. etrafınızda kaç tane yalnız abazan var. yobazları düşünmüyorsanız bari onları düşünün. * * *
(bkz: mahalle baskısı)