bugün

efsaneydi. solcu kızların korkulu rüyasıydı.
müzmin bir çoşkun olsa da entellektüel seviyesi burada entelim diye geçinen fularlıları sikip atacak düzeydeydi.
silik yediğini öğrenince ciddi ciddi üzüldüğüm ilk yazar. samimi, gerçekçi bir üslubu vardı, gayet de güldürüyodu. slife6r nickiyle geri gelmesini bekliyorum, ara ara girip okuruz güzel olur.
çok şirin ve şeker biriydi. israil'den para yardımı alan seküler ve timbiçko moderatorler tarafından konuşması engellendi.
çok içtiği bi gece isim vererekten dalışlar yaptığı için de gitmiş olabilir. israil falan diğer ihtimal. yine de şirin biri. seviyom ben. aşka ve sevgiye aç romantizm bir kardeşimizdi.
silik yemiş kişi. geri gelir büyük ihtimalle. evet.
Sonunda silik olan seviyesiz yazar.
oh be rahatlattin.
silik olan yazar.
lütfen bi çay koy içelim.

allah aşkına.
Seksomanyak maskesi altında aslında abazan olmayan yazar. Bugün yazmadığı için beni üzdü.
hbbia' daki kişilik bölünmeleri bunda yok...

gerçek bir seksopat.
hbbia ayarında müthiş bir trol.

sözlük dışında da bu kadar yaratıcıysa bu adam 2040 da başbakan olur.

gayri safi milli am oranında da müthiş artış olur diye ümit ediyorum.
tek kelimeyle müthiş.
ensest meyilli başlıklar açıyor. sorunları var sanırım.
(#20972581)

"am çok karışık ya" sözüyle gecenin 3'ünde yerlere yatırmıştır.
hastasıyım. am göt meme yazmak bi insana bu kadar yakışmaz ki ama. itü sözlük efsanesidir aynı zamanda.
(#20930829) özellikle son kısmıyla yarmıştır.
Kimi zaman Kendine has üslubuyla samimi yazılar yazarken kimi zaman sıçıp batıran yazar.
Pislik bir yazar.
(#20875733) kendisini şanlı almanya'ya getirtip, şarap fabriklarının başına geçirmek istediğim yazar. o bir mucit!
antipatik yazar. yazdıklarını okuyunca hissettiğiniz tek duygu "can sıkıntısı".

sözlük ömrü fazla sürmeyecektir.

(bkz: #20887719)
özel mesaj atarak "sil şunu orospu çocuğu, ananı sikerim" diyebilecek kadar da alçalmış yazar.

yüzüne tükürürdüm de ondan da anlamazsın sen!
en yakın arkadaşının sevgilisinin oturduğu sandalyeyi sonradan koklayabilecek kadar gözü dönmüş bir şerefsiz!

al mahkemeye ver beni! yapmadın mı doğru söyle!!!
bir adet sapık yazardır. öyle diyorlar.
neşeli bi troll.
(bkz: #20871387) hayal gücü çok gelişmiş. ama gerçekten sevişmekten değil de hiç sevişememekten sanki.
(bkz: sapık herhal)