bugün

ilişkilerin daha sağlam olması için bundan sonra herkesin bunu yapması gerekir. inanın bu akıl almaz eylem ile daha mutlu evlilikler, daha candan ilişkiler, daha samimi ve güven üzerine kurulu ilişkiler bizleri bekliyor olacak.

mesela, alacaksınız kızı karşınıza 1+1 kontrat önereceksiniz. maddeleri koyacaksınız;

- bu anlaşma 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 2 yıllık bir anlaşmadır.

- hoşlanılan taraf, 1 yıl boyunca teklif eden ile flört halinde olacak, onu tanımaya çalışacak.

- er kişi bu süreç içersinde diğer kızların götüne mümkün mertebe az bakacak. kadın ise, biscolata starz reklamı izlemeyecek.

- bu maddelerden herhangi biri, taraflardan biri tarafından ihlal edilirse (başka kim tarafından ihlal edilecek onu da bilmiyorum zaten) tazminat miktarı günlük 5 ekmek fiyatı üzerinden hesaplanacak ve ihlal eden taraf bu tazminatı sike sike ödeyecek. ödemezse pislik yapılacak. çifrkefleşilecek.

- hatun kişi kıbrıs'ta büyükelçi bulundurabilecek.

- eflak ve boğdan ruslara bırakılacak.

not: bu anlaşma, hoşlanan tarafın toprak kaybettiği ilk anlaşmadır. karadeniz türk gölü olmaktan çıkmıştır. konudan yine saptım sanırım. adım adım entrynin amına koymayı yine başardım.