bugün

her insanin bazen yasadigi olaydir. "yok ben hic etmedim deme" inanmam, bazen oyle seyler olur ki dayanamazsin. insanin sabri da bir yere kadar degil mi ama. gerci sesli soyleyecek kadar da hayvan degilsindir, icinden edersin ne diceksen, ozellikle sevgiliye araba kullanmayi ogretiyorsan. her motoru durdurusunda icinden soylersin biseyler, ama sesli olarak "hadi hayatim tekrar dene" dersin, sikiysa deme.
sevgilinin seni çok sinirlendirdiği yada kırdığı bir anda sessizce söylenen sözcüklerdir. içinden bildiğin bütün küfürleri sıralayıp aslında senin sevgine layık olmadığını düşünüp rahatlamaya çalışırsın. bir gece önce onun yüzünden yastığa bıraktığın göz yaşlarına küfredersin, seni bir türlü anlamayacak olmasına, onu sevdiğin kadar sevmeyişine küfredersin içinden. yinede seviyorsundur onu tüm o küfürlere rağmen tüm o göz yaşlarına rağmen ve bunu düşünüp kendine küfredersin.
bazen arada sıra yılda birkaç defa sevgilime bakıp "bu ibneyi öyle çok seviyorum ki belki o beni böyle sevmiyordur. şanslı piç" der ve onu kıskanırım.
sevdiğiniz için dışa yansıtamazsınız, aslında içten de geçmez...

bazıları vardır, iş artık ilerlemiştir, iki taraf ta ağzına geleni söyleyebilir birbirine, ama sonunda gülüp geçilir. *
olağandır.

(bkz: ne sikilir ha)