bugün

arkadaşlar biliyorsunuz ben eskiden beton mikseri operatörüydüm. gençlik yıllarımda bu tip yeteneklerimden para kazanmak üçün böyle bir işe girmiştim.

inşaat ortamında her ne kadar sap sapa olsak da, dışarıya çıktığımda, sosyal hayata karıştığımda kadınlar cazibemi asla reddedemiyordu ve bir sürü hatun kaldırıyordum.

yine günlerden bir gün şirkete ait beton mikserimle işten eve dönerken, evin karşısındaki markette çalışan kasiyeri gördüm yol kenarında. kendisiyle uzun uza bir mazimiz yoktu ancak bakışmalarımla adeta orgazmlardan orgazmlara sürüklüyordum kendisini. şu an hayatta olsaydı belki bu entry'yi yazıyor olmayacaktım.

yaklaşık 95 km hızla ilerken birden caddenin ortasına atladı ve göz göze geldik. o hızla asla bir beton mikseri 100 metreden aşağı mesafede duramaz bilirsiniz. ben de duramadım haliyle. nasıl olsa iş işten geçti deyip iyice kökledim gazı.

gözlerindeki o korkuyu hâlâ anımsıyorum. o korktukça ben zevke gelip gaza basıyordum. sonunda bacakları bana doğru açık bir şekilde yere düştü ve beton mikserimle adeta içine girdim. kapıyı açtım ve ortalık karanlık. sonra yürüyerek güneş ışığını takip ettim ve kurtuldum. olay yeri inceleme gelince neye uğradığını şaşırdı tabi. baya garip bi gündü. üç gün uyuyamadım rahat.

işten de atıldım en kötüsü. kaybolan beton mikseri için 235 bin liralık bir tazminat davam var. ne yapacağımı bilmiyorum.
keser sapı sanannı duydum da beton mikseri sananı duymadım.
devlerin aşkı
paylaşım için teşekkürler
tazminat masraflarını üstlenmeyi düşündüğüm olay. zira böyle hayal dünyası, böyle kafa yıldız tilbe'de görülmedi.