bugün

sevdiğinin, yavuklusunun hakkında yapılan yorumlara aldırmayan aşık kişisinin arkadaşından duyduğu acıların kralını yaşatacak cümle. hele ki bayanların arkadaşından bunu söyleyen gay olursa tamamen sıkıntıya girilebilecek pozisyon.

gaylerin tespitlerine bazen hayran kalırım bakmayın sevmekle sevmemekle ilgisi yok. yalnız her gayle konuşsanız illaki en sapına kadar delikanlıyım diyeni bile ayartırım mantığı vardır.
gaylerden birine bir soru yöneltirken ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemem ancak gerçeklik payı oldukça yüksek olması da bir tahmin dehası.
-hayatta gayle işim olmaz diyenden korkacaksın. bakma bu erkekler kızların yanında öyle derler. ama beni onunla bir gece yalnız bırak, bak neler oluyor gör. istersen koynumda uyurken fotoğrafını çekerim, o zaman inanırsın. sen biliyor musun ben gökhan la bir gece geçirdim.

bu gökhan kişisi de sapına kadar maço, astığı astık, kestiği kestik, gay görünce cinleri tepesine çıkan, ismini duysa ortalığı yıkıp dağıtacak tip. tabi demekki kızların yanında.

veya bu konuyu şununla da bağlayabiliriz. erkek erkeğe otururken arkadaşının sevgilisi hakkında, gözümün içine içine bakıyor senin yanında, bak biraz yalnız kalsak benimle seni aldatır demesine sebebiyet verecek bir konu aslında bu.

hiçbir arkadaşını sevgilinle tanıştırmayacaksın, güvenme derler büyükler. insan oğlu çiğ süt emmiş.