bugün

Toplumumuzda öne çıkan durumdur. Biliyoruz ki satanizm bir din, din dedim diye şimdi saldıranlar olacak buna eminim, nasıl müslümanlık, hristiyanlık bir din ise satanizm de bir dindir. Ha ne kadar yanlış yolu gösterir orası apaçık ortadadır. Kedi kesmek, masum insanları şeytana adayıp öldürmek, şeytan denen varlığa tapıp ayin yapmak vb. Şeyler bu din içerisindeki şartlardandır. Ama ben insanlardaki bu ateizm ve satanizm benzeri yorumları anlamıyorum, kaç tane ateistin insan öldürdüğünü, birine kötülük ettiğini duydunuz, gördünüz? Kaç ateist sizi dinden çıkarmaya çalıştı? Nedense satanistlere nazaran ateistler daha gündemde. Sebep çok açık, tanrının var olduğunu inkar etmek. Sadece düşünceleri ve ideolojileri için ateistlerin insanlıktan çıkmış birer varlık olduğu düşünülüyor. Ben senin dinine karışıyor muyum kardeşim? Nedir bu hor görme? Nedir bu aşağılama? Bazı ağzı salyalı kardeşlerime önerim Ön yargılarınızı bir kenara bırakın ve bir gününüzü ateist biriyle geçirin, korkmayın sizi yemez. Ne kadar insan canlısı olduğunu göreceksiniz. Hadi sağlıcakla..