bugün

sevgilisinin kıymetini bilmeyen erkektir. kadınlar sevilmeli okşanmalı ve tatlı süprizler yapmalı.

mesela şöyle. şimde sabah olmuş diyelim. biricik sevgilin yatıyor.
elinde omletli zeytin yağlı ballı tereyağlı salamlı sucuklu güzeeeel bi kahvaltı tepsisiyle odaya girersin. tepside küçükde bi çiçek olacak ama. taze sıkılmış portakal. aşkıııım diye bağracaksın. sevgilin yorganın altından kafasını çıkartacak ve kısık gözlerle sana bakacak. al aşkım senin için bu diyeceksin. sırtına yastığı koyacaksın kucağına tepsiyi. gevrek kızarmış ekmekde hazır. o reçeli tereyağını kendi ellerinle sürüp yedireceksin. işte asıl erkek budur ağbi. sonra beraber duşa gireceksin. akşamdan cünup olmuşsunuz ya hani. bi postada banyoda kayacaksın. işte budur. böyle erkek nerdeeee! kadın ruhundan anlamayan cahiller.
özellikle pazar kahvaltisini hazirlamasi gereken erkektir. Yap artik bi zahmet. karin bitanen orda nelerini veriyor diye tepki bile verilebilir.
gerçek bir erkektir.

herkes rolünü oynasın.
sabah sevgilisinden saatlerce sonra kalkan dana kadının sevgilisi olsa gerek.

ulan ben kalkıp sana kahvaltı hazırlayayım, sen fosur fosur uyu. sonra da buna romantizm de. he he.
yitik erkektir.
ince jestler yaparak nasibini alamayacak kadar eziktir.
kahvaltıyı geç,elimle beslerdim.çok severdim be dostum.yanlış mı yapardım sence ?
Harbiden dana erkek.
sevdiğine kahvaltı hazırlamak gibi bir faaliyetin ihalesinin kaldığı kişi bu zarif ve hakikatli işi icra ederken aldığı zevki bir dananın algılayabilmesi zordur. belki de imkansız.. dana böyle bir duruma ''allah allah'' ünlemini betimler bir kafa sallamayla akıl erdirememe pozisyonu alır. akıl erdirememek danalıktır evet..
Sabah kahve hazırlayıp odaya dalıp onu alnından öperek kaldırdıktan sonra beraber sigara içmeyi tercih ederdim.