bugün

(bkz: Bel fıtığı)
Kaldırılacak bütün hatunları ben,erektor,öbürlerini yazamam karılarından it gibi korkarlar dört kişi kaldırdık. En ufağımız 48 yaşında.
bayağı zorlayabilir. kollara yazık...
Başlığa bak. Hoş mu..
Köpekle girerseniz yataktan tavşan da kaldırabilirsiniz.
Onlar beni kaldırsın ve bana uygun birisini bulsun ve uygun kişi bulunduğu zaman beni kaldırdıkları gibi o kişinin yanına atsınlar.
Beyler bu başlıkta kubarmanın alemi yok salağa yatıyoruz ki kendi ayağımıza sıkmayalım!
Hatun kaldırdığını iddia edenler ancak ellerini kaldırmışlardır.
Dikkat edin de, kaldirdiklarinizdan biri, kaldırdığınız yerlerinizi bir tarafınıza monte etmesin.

Evet
Hatun olsa da kaldirsam ama maalesef hatun kalmamıştır. Acemi birliğinden hallice bir konuma gelmiştir sözlük. Nerede o eski bıcır bıcır hatunlar, yerinde yeller esiyor.
Belim bu aralar biraz kötü beni esgeçin.
şöyle bir ortamda kadın mı olur lan.
zor iştir uğraşmayın. hepsi teyze olmuş tipler zaten.
Küresel hanım, sizi dansa kaldırabilir miyim ?

Niiidennnnnnn olmasın

Evet
Bu kadar erkeğin olduğun ortamda birşeyler kaldıracağım diye yazıp durma.
Beyler ben hatunu kaldırıyorum , siz tırmalamaya devam edin...
Küresel hanım, salsa mı, baçata mı istersiniz?
Baçata pls.

Evet
göğe mi kaldırıyorsunuz.
https://m.youtube.com/watch?v=iefQj-vngAI
Gereksiz eylem. Ha aklını sevdiğin insanı burada bulmuşsundur, tanışmak istersin o ayrı tabi. Ben de önce kafa yapısına bakanlardanım o da ayrı bir mevzu fakat sözlükte sırf bunun için bile tanışmak gereksiz uğraş gibi geliyor bana. Büyük ihtimal yorucudur.

Fakat mesele acil bedensel ihtiyaçlarsa eğer cihangir’de her gün onlarca reşitliğe yeni adım atmış kadın, ilk deneyimini yaşamak için şansını deniyor, neden o kızlara yürümüyorsunuz canlı kanlı karşılarına çıkarak?

Tanım: kadınların mesaj kutusunda sadece bir sayı olmak isteyen garibanların umudu.
Zamanin da bu abinizin yaptigi isti.
Ama kaldirmak degil bu. Seks icin bir araya geldik.
Küresel bağyan, sizi slow kizombaya kaldırabilir miyim?
Yaptık kardeş onu da yaptık.