1. 170096.
    16 gün önce evimiz deprem riskiyle mühürlendi,zabıtalar gece bizi sokağa attı.evsiz kaldık,annemle babamı kirada bir eve yerleştirdim ve 16 gündür neredeyse hiç uyumadım. kendi işimi kuracaktım bu olay yüzünden tüm birikimlerim eriyor.

iş görüşmelerine şehrin diğer ucuna gittim,yarın askere gidiyorum.bir şeyler iyi giderken bir şeyler tam tersine dönüyor.kafamın üstünde gökyüzü çatırdıyor,her gün daha da hırslanıyor kuduz köpek gibi hayata yapışıyorum.annem üzülmesin diye hiç vazgeçmiyorum.

saat tikliyor zaman geçiyor,ayrılırken üzdüğüm eski sevgilimin dediği gibi zaman bir şekilde geçiyor.yaş ilerliyor,yeğenlerim büyüyor.herkes allah yardımcınız olsun diyor ama kimse bir geçmiş olsun demiyor.
    başlarda insanlardan tek beklentim bir geçmiş olsun demesi ve nasılsın demeleriydi artık hiç birini umursamıyorum.

konfor alanınız milyon kez başınıza yıkıldıktan sonra hiç bir şeyi dert etmiyorsunuz,herkes sürekli ahkam kesiyor.kendi dertleri olduğunda ise dünyayı ayağa kaldırıyorlar.ben kimseye bir şey anlatmıyorum.sürekli bir şeyler deniyorum.

herkes gettoda yaşamak istiyor varoşa özeniyorlar dizilerdeki sefil hayatı istiyorlar,ben ise tüm gücümle bu hayattan çıkmak için uğraşıyorum.kaçıncı oldu saymadım beş parasız kaldım,hoşlandığım hatun 400binlik bmwye biniyor.ben ise beylikdüzüne her sabah nasıl 9'da giderim diye düşünüyorum.

insan hayatları teknoloji ile öyle yapay ve plastik olmuş ki.tek kullanımlık ıslak mendil gibiler.kendilerini her şeyden izole ediyorlar.sırça fanustan hayatlarını kapalı yaşıyorlar.sokakta merhaba demiyorlar,sosyal medyada yenilmezi oynuyorlar.herkes sikini sıvazlayıp kendini tatmin etme derdinde.tüm hayatları onlar için bir şov dünyası olmuş.kimse bir başkasını düşünmüyor,süt verdiği kedinin videosunu çekebilirken bir komşusuna günaydın bile demiyorlar.

sosyal ilişkileriniz bok gibi,saygısızsınız sevgisizsiniz sadece fizyolojik olarak insan etiketini taşıyabiliyorsunuz.umarım birgün bir travma yaşar ve ne kadar boktan bir hayata sahip olduğunuzu anlarsınız.
    5 -1 ... mdxtw
  2. 170097.
    Ciddi manada, birinin beni analiz etmesine ihtiyacım var. O kadar çıplak halde havada süzülüyorum ki, hangi konumda nasıl olduğumu idrak edemiyorum.

Psikolojik danışman olursa belki ikna edici olabilir benim için.

Hayatımım dönüm noktasında, yapayalnız, fevri kararlarla ilerliyorum.

Hayırlısı.
    -1 ... odinex
  3. 170098.
    ya ciddi anlamda cinsel açlık çekiyorum ya da kullandığım ilaç bunu sağlıyor.
    2 -1 ... perrypotter
  4. 170099.
    Bazı kişiler hariç insan sevmemeye başladım. Son birkaç gün önceye kadar böyle değildim ama bu hale getirdiler sonunda. Sevinin lan insanlığı katledenler!
    3 ... dereyedusenyakamoz