1. 165798.
    iç sıkıntısından baygınlık geçirmeme ramak kaldı. ciddi ciddi nefes alamıyorum. görünürde hiçbir sebebi yok ama aslında çok fazla sebebi var. aaaağ diye haykırarak sokaklarda koşacağım şimdi.
    3 ... masallarin masali
  2. 165799.
    bu ülkede hiçbir şey zamanında yapılmaz, bunu bir türlü öğrenemedim.
    1 ... jean piaget
  3. 165800.
    keşif çalışmaları 2019'a dek giden, son 3-4 aydır yoğun olarak ele aldığım, son iki haftadır da yazıya dökmekle uğraştığım çalışmam an itibariyle sona erdi. bu 28 sayfa aynı zamanlda doktora tezimin de giriş kısmının ilk yarısını oluşturuyor. hayırlı olsun. şimdi biraz uyumak istiyorum, fazla tıkırtı yapmazsanız sevinirim. evd.
    1 -2 ... mb isimli cocugun anilari
  4. 165801.
    güney koreli lümpenler ile çalışıyorum,

bu adamların bu zeka seviyesi ile ekonomisini bu kadar güçlü tutması, samsung vs. gibi teknoloji devlerini nasıl yarattıklarına akıl sır ediremiyorum.
    2 ... kozalak
  5. 165802.
    Biraz hislendiğim kadınlarla uzun süreli ilişkim olmuyor. Neden olsun ki zaten?
    2 -1 ... david gilmourun parmaklarii
  6. 165803.
    covid sürecinde canım sıkılmasın diye yüksek lisans yapayım dedim. mezun olmak üzereyim hala süreç bitmedi amk.
    2 ... kurenai
  7. 165804.
    bazen içimden "allahım bu beyinsizler de neyin nesi" diyerek ona şükür ve minnetlerimi sunuyorum.
    1 ... hayirsorunne
  8. 165805.
    her uykuya dalmadan once zengin sugar daddy hayalleri kuruyorum.
    ... fuckthisshitt
  9. 165806.
    itiraf edecek bir şeyler yaşayamadım. bomboş bir hayattayım çoğu insan gibi. ama dolu hissediyorum kendimi. nasıl bir psikolojide olduğumu kestiremiyorum.
    1 ... matematik keskinlik
  10. 165807.
    batıl inançlarım var. batıl olduğunu bildiğim halde inanmamın aptallık oldugunun bilincinde olmamla batıl, bilinç, inanmak kelimelerini aynı cümlede kullanmam tamamen aptallıktan.
    ... uzunbacakliedward