1. 173654.
  şu kadarcık daha çıkarcı akpli pişkinliğine tahammülüm kalmadı, resmen dalga dalga mide bulantısı yükseliyor bedenimde. bütün o çürümüşlüğün farkında olup da çıkar için verdiğiniz oylar burnunuzdan gelsin inşallah. omurgasız yavşaklar.

  hepinizi yazıyorum aklıma, devran döndüğünde dönüşünüzü zevkle izleyip yüzünüze puh yapmazsam neyim.
  4 -3 ... derdim ne kendimle
 2. 173656.
  Çok yakında boşanacağım. illallah ettim yemin ederim. Arkadaş, alt tarafı tost yapacaksın. kalkıp ta sana imam bayıldı yap demiyorum. Surat 5 karış, elinde bir telefon, haleti ruhiyesi aldığı like’lara göre değişiyor. Trip, çemkirme cabası. Ulan çalışmıyorsun zaten, ev işiyle de alakan yok, 1 dediğin 2 olmuyor. Ne olur yani tamam hayatım desen gelip bi öpücük kondursan. Huzurum kalmadı lan. Eve giresim gelmiyor. Bi bakıyosun böyle içinden gelerek yapıyor bişeyleri, bi bakıyosun köpekleşmiş yine.

  Sabah 8 aksam 5 it gibi çalışıyorum zaten. Şükür maddi durumum da çok iyi. Ama istiyor ki sürekli gezelim, poz verelim, hep dışarda olalım. Ulan çıkmasak amenna. Çıkıyoruz çıkmasına da sen gezme, eğlenme derdinde değilsin ki. Poz keseceğiz, sosyal medyaya yükleyeceğiz. Lay lay lom.

  Yakmayın oğlum kendinizi, ne evliliği amk. Olaylar hiç dışardan göründüğü gibi değil. Evlenmeden beraber yaşadığım kadınlar şerefsizim daha kadın gibi kadındı. Tuttuk birinle evlendik, o da evlendikten sonra 180 derece değişti.

  Bedava seks diye de atlamayın olaya. 1 gün görüyosun tribi, 2 gün görüyosun, alışamıyosun da amk. Canım cicim ayları çabuk bitiyor.

  işin içinde surat yapmak olunca çekilmiyor. Erkek ne bekler? Hizmet bekler arkadaş. Hizmet dediysek te kölelik değil. Ama en azından bişey istedin mi seve seve yapsın ister. skicem gelmişini geçmişini attı tepem iyice. Evlenene kadar canım cicim aşkitom, evlendikten sonra öfff pöffff. Ulan insan insanın sesinden bıkar mı? Bıktırdı amk. Tayyip 1 bu 2. Kulaklarım tırmalanıyor artık. Bi susun la bi susun. Hadi tv’yi kapattın recepten kurtuldun, evdeki karından nasıl kurtulacaksın?

  Yakmayın oğlum kendinizi. Bekarken .m üstünde g.t s.kiyordum. Biri bulaşıkları yıkardı, diğeri evi temizlerdi, en diğeri yemek yapardı. Hiç Biri de çemkirmezdi amk. Bırak çemkirmeyi, işte onlar gerçek aşktı lan. Karşılık beklemeden, gösterişe kaçmadan, elalemle sidik yarıştırmadan takılıyorlardı.

  Elinde bi telefon. Mcıkgüllerle kurmuşlar wapp grubu, instagramlar storyler. Mutluyuzlar, geziyoruzlar. Birbirleriyle kırkılıp duruyorlar. Birbirlerini gazlıyorlar anca. Kadınlık namına bi skim yok.

  Ha bu bir tek bende mi böyle. Hayır amk. Samimi olduğum adamların alayı aynı dertten muzdarip. Bugün götüne güvense yarın boşanıcak. Nafakası, ortadaki çocuğu hep sorun diye devam ediyorlar. Alayı da boynuzluyor zaten bizzat ben şahidim. Lan karın olsa ne olur, huzur olmadıktan sonra aynı yatakta iki yabancı gibi yatıyosun. E adam da huzur arıyor haliyle.

  Ondan sonra erkeklerin gözü niye dışarda? Erkekler niye aldatıyor? E sen celebrity hayatına özenip öyle yaşamak istersen herif te seni aldatır tabi. Herkes dan bilzerian değil ki paraları saçsın karıya kıza. Herşeyin bi ölçüsü olur, 5bin gelirle 50binlik hayat nasıl yaşanır?

  Neyse ki çocuk falan yok ortada. inceldiği yerden kopsun.

  Benden size abi tavsiyesi. Evlendikten sonra o bekarken senle olan kadını tanıyamıyorsun. istediği kadar hanım hanımcık görünsün. inanmayın. Hele ki çocuk olduktan sonra hepten sıçarsın. Kadın doğurmuş misyonunu tamamlamıştır. Evin erkeği ya da koca olarak değil de Sponsor olarak hayatına devam edersin.
  5 -5 ... internal
 3. 173657.
  13 yaşındayım ve her şey üstüme üstüme geliyor. Evet.
  ... kendinesizofren
 4. 173658.
  Moralim bozuk, içimde huzursuzluk var.
  Bu gibi durumlarda bir konuyu kafama takar ve rahatlamaya çalışırım.

  Merak ettiğim ve benimle alakası olmayan bir şey var.

  ileride evlenirsem bunun boşanması bana kaça mâl olur? Davayı kim açarsa daha ucuza gelir? Süreç nasıl işler.

  Evleneceğimden değil ama şimdiden bunları düşünmek gerekir diye düşünüyorum çünkü evlenirsem kesin boşanırım.

  Dul arkadaşlar bana ulaşırsa sevinirim.

  Birkaç gün sonra sileceğim.
  1 -2 ... miyava
 5. 173659.
  kafam rahat hiç bir şeyi sikime takmıyorum. gidiyom geliyorum. yarını düşünmeden.
  ... evilizm