bugün

Yokluğunda, yokluğunu hissedenler tarafından özlenmiş olduğunu görmüş ve mutlu olmuş yazar, zat-ı alîlerim, kendim. *

-Çok teşekkür ediyorum efenim zalbert hanımcığım ve never loved bey.*-

Kendi hâlinde üç beş cümle karalamaya karar vermiş bulunmakta aynı zamanda..
DÖNMÜŞTÜR. DÖNÜŞÜ MUHTEŞEM OLMASA DA DÖNÜŞ DÖNÜŞTÜR. YILIN ÜMiT VAAD EDEN DÖNÜŞÜDÜR.
Şu sözlükte 10 tane daha pur pur olsun ben sözlüğü 20 kere feth etmiştim. Tam komando char.
Bazen ben de, şu dipsiz kuyu gibi içine girince çıkmak bilinmeyen nalet olası yere ara verip bünyeme ve ruhuma verdiği zararlı negatif enerjiyi atıp yenilenmek istiyorum ama yapamıyorum bunu bir türlü. Belki şimdi zamanıdır veya değildir bilemiyorum. iyice daralmaya sıkılmaya başladım bu aralar.

Her ne kadar eskisi kadar çok sık yazmasa da, nickini ve entrylerini gördüğümde yüzümde hoş bir tebessüm bırakan Çok sevdiğim ve saygı duyduğum nadide hanımefendi bir yazar ve "bacımdır" diyelim de şimdi yanlış anlaşılmasın malum sözlüğün teori üretmede üzerine yok..
2 yıl önce kendisine çirkin olduğunu dolaylı bir uslup ile belirtip sonrasında yaptığım hareketten dolayı kendisinden özür bile dilemeyecek kadar hayvanlık ettiğim yazar. gecikmeli de olsa özür dilerim. kendisine nasihatim olsun benim gibi hayvanları dinlemek yerine sözlüğe filtreli fotoğraf atmaya devam et ve sana güzel olduğunu söyleyen insanların samimiyetine inan.
(bkz: körler sağırlar birbirini ağırlar)
görsel

https://www.youtube.com/watch?v=tYc2jQaM8gM

böyle bir geri dönüş bekliyorduk kendisinden.