bugün

(bkz: pepe) o da aynı takımda olduğuna göre yok. evet.
hakim olunduğu taktirde (bkz: juventus)
juventus taktiğini iyi kullanan arkadaşların sevdiği bir yöntemdir. barzagli chellini ikilisinin markajından adam kaçamamaktadır.
4 defans oyuncusunu da ronaldoya marke edin.
bana yakın bir arkadaşım "imkansız" ın tanımını sormuştu. galiba buldum, dediğim başlıktır...
topun kaynagini kesmek. yani mesut ve marceloya markaj yap top getirtme.
Rakibinize farkettirmeden edit yaparak ronaldo'nun gücünü değil, özel yeteneklerini kaldırarak sağlanabilir.
kolu yavaşça bırakıp elleri havaya kaldırarak teslim olmaktır, şaka şaka, yön tuşlarını sezgilerinizle ronaldonun gideceğini düşündüğünüz yöne doğru çevirip bismillah bismillah diyerek X tuşuna basa basa, bunu vird haline getirmek suretiyle başarılı olabileceğiniz eylem.
real madride karşı man cityi almalı 5li defans anlayışıyla oynamalı ve kompany toure lescottu oynatmalısınız. Daha sonra kolo toureye markaj verdiniz mi gerisi tefekkür...
markaja alın. ama takım madrid diğer oyuncuları boru değil nasıl durduracağımıza gelirse onlar o kadar hızlı değil anında alırsınız.
fişi çekmek.
ben klasik 4-3-3 sisteminde tam defans seçimin de ronaldoyu etkisizleştiriyorum ama defansın arkasına kaçarsa yetişilmiyor.
cihazın fişi çekildiğinde gayet güzel durduruluyor.
yaklaştiginizda yuvarlaga basın yeter.
(bkz: thiago silva)
en güzel yöntemin juventus olduğu gerçeğidir.
sakatlık seçeneği aktif hale getirilir. maç içersinde sağlam bir defans oyuncusuyla yandan(arkadan olursa kırmızıyı çakar hakem) direkt dalınır. bir dahaki pozisyonda farklı bir oyuncuyla bu işlem tekrar gerçekleştirilir. ronaldo denen hayvan hala ayaktaysa bırakın zaten oynamayın.
2 adımda gerçekleştirilebilecek eylem:
1-real madrid seçilir.
2-ronaldo kadroya alınmaz.
güncel Önemli Başlıklar