bugün

tırt ayakkabıdır, iki güne orası burası yırtılır, değmez.
birkaç güne yırtılır. aldığına değmez.
mission:
1."anne" görev alanına gönderilecek.
2. "anne" bulunması %0,1 olan sağlam ayakkabıyı bulup alacak.

mission completed!
3 buçuk milyoncudan alınan 5 tl'lik babetten kalitece daha üstündür.
Tabanı kırılan ayakkabı. Taban ne kadar kalınsa o kadar çabuk kırılır..
Muhtemelen annemin çocukken pazardan 1 tl ye aldığı, şimdilerde moda olan ayakkabılara eş değerdeki ayakkabılardır.
alalı iki yıl oldu hala sapasağlam.

Giymiyorum çünkü. Giymedikten sonra uzun süre dayanıyor..
Tabanı mutlak surette çıkan, zaten altında itinayla tutturulmuş taban plastiği görünen bez parçası.
Ayakkabı demekten haya ediyorum...
Cehapeli fakirin firlatmaya yeltendigi.
giyilmez dogru

12 13 yaslarimdayim ortaokula gidiyorum durumu yok babamin ozamanlar...YIrtik ayakbiyla gidiyorum okula hic unutmam kis mevsimiydi..babam dayanamadi tabi o halime ayakabi alalim sana boyle olmayacak hastalanacaksin yok filan desemde nafile tabi
bir soguknpazar gunuydu bakiyoruz magzalara ozamanin parasiyla en ucuzu ozmanin parasiyla 60 70.milyon lira jump.marka ayakkabilar babam kivraniyor birde şu aşağıdaki pazar pazarına bakalim.oglum dedi gittik..

bakiyoruz beraber ayyakbilara babamla ,ben baba dedim şu ayakkabilari alalim hem topta oynuyorum okulda yirtilmaz dedim (o ayyakabilar ne nike ne adidas letton marka halisaha ayakbasi )

neyse 15 milyona ,aldik kisin o sogukta giydik ayagim dondugu halde ses cikarmadim yaz oldu tam oh derken feci sicaklar baslamisti ayyakabi o kadar dandiktiki isiyi direk iletiyordu

bos dersimiz vardi her cocuk gibi ogretmenimiz cikartti bahceye voleybol oynuyorduk sixaknasfalrta vurdukca yer siiniyor ben ise ayakklarimda hiisediyordum ybu boyle olmicakti yere attim.kendimi sakat numarasi yapip sinifa ciktim sinifa giderken o merdivenin tasiinin soguklugu ayaklarima vurdugunda bir nebze olsun rahatlamistim

daha sonra eve geldimde ayaklarim perisan haldeydi neyseki okul sonuna kadar havalar serinlerindi bende rahat etmistim

deniae dusen yilana sarilir para yoksa 15 liraya degil 5 lirayada ayyakabi alirnir..