bugün

tam yerinde bir kampanya olacaktır. patlak kızlar, her gün aralarında sevgilileri ile nasıl seviştiklerini anlatarak, diğer kızların aklını çelmektedir. seksin çok güzel ve zevkli bir şey olduğunu utanmadan anlatırlar. buna mukabilen diğer namuslu kızlarımız düşünür: '' bak bunlara bir şey olmuyor, bende kendimi patlattırayım bari diye.''

patlaklık bir virüs gibidir, her tarafa yayılır. patlak kızlar okullara alınmasın, okullarda ayda bir bekaret kontrolü yapılsın.

edit: patlaklar rahatsız.
erkeklerin kontrolü nerden yapılacak diye merak uyandıran kampanya.
- bizim oğlanın durumunu sormaya gelmiştim hocam.
+ hanım çık git şurdan. patlak karı. yasak var anlamıyor musun?
- aaa noluyor ayol?
(bkz: şişir şişir patlat)
patlak erkeklerle beraber sınır dışı edilsinler türkiyede okullar kapanır öğretmenler işsiz kalır .
öğretmen maaşlarından tasarruf ederiz .
patlak kizlarin :
"lan sex cok guzel birsey kesinlikle yapmalisin" dediginde sirf o dedi diye bekaretini bozduran kizin zaten beyin eksikligi vardir ondan hayir gelmez. ama su namus bekcisi yobazlarin onlardan farki olmadigi icin frekans uyusuyor tabi Sorun olmuyor diyebilecegim onerme.
(bkz: size ne lan milletin bekaretinden)
(bkz: millet namus bekcisi olmus haberimiz yok)
okulda patlayanlar da atılsın mı sorunsalını beraberinde getirir.
çatlak kızlar alınmasa daha iyi olur.
ALINMASIN ZATEN PATLAYABiLEN BiRŞEY CANLI OLAMAZ. ŞiŞME BEBEĞiN NE iŞi VAR OKULDA?
katıldığım önerme , başka kızlarımızın ahlağını bozmasınlar , edep ya hu !
Bu ülkede türbanlı okul a girebiliyorlarsa,
her türlü insanın okumaya hakkı vardır.

Bunu düşünen zihniyet garanti o kızcağızlardan birini patlatanlardandır.

patlatmayın kardeşim...
Denilesi durumdur.
kadına patlak diyen saygısız rezillerin kampanyası.

Moderatörler bunu görmez, ben bu yobazlara orospu çocuğu deyince çaylak olurum. Erkek dünyası işte. Patlakmış...
Ilk ve son defa yaziyorum bu basliklara ; Bu basliklarla sozlugu igrenc bir yere ceviren herkesin anasini sikeyim. Simdi moderator arkadas vicdanini dinlesin beni caylak yapsin. Yahu ne kadar basit igrenc bir yer olmus burasi. Moderatorler ne sikime oradasiniz ? Hadi yiyorsa caylak yap beni yada sil. Nede olsa yeni hesap acilip 2 gunde yazar olunamiyor mu ? Sen sildikce ben ayni basliga yazicam. Taaa ki sen benim yazdiklarimi degil bu anasi kasarlarininkileri silene kadar.
aziz milletimizin haklı kampanyasıdır. evet.
patlak mi diye de biz kontrol edek amk.

olabileer.
ülkenin eğitim sistemi için gerekli olandır.
Ki biz patlatabilelim dusuncesinde olanlarin istegidir.
Böylece okul tuvaletlerinden çıkan ceninlerden de kurtulmuş oluruz.
"sevişmeden okumayalım" kampanyasına yenik düşecektir. kim sevişmek istemez ki?
desteklediğim kampanya. birçok üniversite öğrencisi amacını şaşmış durumda, insanlar okumaktan ziyade sevişme peşinde. anneler ağlıyor, babalar isyanda.

bunlara özel ayrı bir okul olsun, devlet üniversitelerimiz daha temiz kalır böylelikle.
Ananıda almamamız için geçerli bir sebep, mesela anan ilk hamile kaldığında ananı ülke dışına atsaydık seninlede böyle uğraşmamış olurduk.