bugün

(bkz: bakire olmayan kızla evlenmek) biraz medeni olun be evlat.
öyle deme lan yazik.
senden önce kaç kişiyle ilişkiye girecek, kaç kişinin altında orgazm çığlıkları atacakki?

biraz hoş gorulu olmak lazım.
Abazan ağlatan başlık. Ühü ühü. Yine mi siktiri çekti o kız sana, yazık.
50 kişiye sakso çeken kızdan evla olan kızdır.
mutlu olmaya engel değildir. evet (bkz: şimdi müslümanları izliyoruz)
neden patlak olsun ki, kızlar istediğiniz kadar evcilik oynayabilirsiniz, tedavisi mümkündür nasılsa.

(bkz: kızlık zarı dikimi)
asrın enayiliği ezikliğidir. tartışmasız.
burna iyi çekemediğinin işaretidir... geçmiş olsun davası olmaz...
Ne olmuş ağzına penis almış kısmından sonrasını okumadım.

Tercih meselesidir. Evet.
hiç bir cima sırasında "pattt" diye ses duymadığm halde, kadınlara "patlak" demek ne saçma.
özgecan'ın katilleriyle ve katillerin avukatıyla aynı zihniyette olan orospu evladı erkeklerin açtığı ve desteklediği başlıktır. Sizlerin sonu yakın. Ya bu dünyada ya da ötekinde götünüze bomba sokup patlatacağım. Kadın demeye korkar hale geleceksiniz şerefsiz, penisi minikler. O övündüğünüz siklerinizi jiletle doğrayıp kızarttıktan sonra köpeklerime vereceğim. Patlak kadınmış. Orospu dölleri sizi. Neyse sakinim.
Patlattırmamış ama değilmedik yeri kalmamış, eline ağzına almış, arkadan vermiş karıyla evlenmekten teknik olarak farkı yoktur sadece kendini kandırırsın bakire kızla evlendim diye.
aslında biraz da kızın zihniyetiyle alakalı bi durum. Seksi neden yapmış bunun bilincinde mi bilmek gerekir zira çok kötü sonuçları olabilir
Tek kelime ile mantık hatasıdır. Ancak kız gerçekten pişman olmuş ise olabilir. Diğer türlüsü boş durmaz aldatır sizi.ayrıca
(bkz: başka erkeğin altında inlemiş kadınla evlenmek)
Tinder'dan bulup çaktığın kız ileride bir gün arkadaşının karısı olur ve düğününe gidersin belki. Hayatta her şey mümkün. Belki ileride kızına senin tabirin ile "vururlar" sonra kızın gelir sana söyler. Kız kardeşine belki biri tecavüz eder siktiğimin ülkesinde ve arkasından yaşadığı onca acıya rağmen "patlak" olur lakabı. Hacı az bi düşünün, yemin ediyorum şuraya yazılanlara gördükçe üzülüyorum. Evli değilim, kızım yok. Ama bir gün olacak, tıpkı sizin de olacağı gibi...
sızdırmaya karşı güvenlik önlemi alınmalıdır.
Tekerlek mi lan bu? Tabire bak.
Herkesin hayatına kimse karışamaz. Cinsiyet Faşizmi yapmayın.
Ancak çaresiz bir adamın yapacağı evliliktir. Amına koyim patlak kız alacaksınız gidin rus karısı alın lan. Emin olun türk kezbanlarina on takarlar.
olum benim kafama takılan soru var
kerhaneye gidip millş oluyonuz.
cinsel arzuları orda tatmin ediyonuz sonra diyorsunuz, yav aney bana helal süt emmiş oynaşmamış kız bul. la bana biri bunu anlatsın,
lan amına koyduklarım gitme kerhaneye git elini sik , bozma cizgini sonra evlenecegin kızın karsısına gec, ben bakirim korundum ya sen ?
alın adalet mk.
kısaca
milli erkek , patlak kızla ( patlak neyse artık)
millisiz kardeşimiz, bakire kızla
eşek sikende, ay taragı yemiş kızla evlensin ..
0 strrs beyler eden bulur.
(bkz: Terbiyesiz adam).
Eski model arabayı kullanmak gibidir. Başına dert açar.
Evlenen kişi çok mu patlak değil? gibi ironice laflar geliyor aklıma su an... Her insan kendisine benzer insanlarla birlikte olur-genelde- o yüzden fazla şeyapmaya gerek yok. Siz nasıl birisiyle evlenmek istiyorsanız öncelikle öyle olmalısınız.
Apandisiti patlaksa sorun olmayandır.
patlak bir lastikle yola çıkmak gibi birşeydir heralde.
beyinsiz erkek yorumu.