bugün

Vasat, basit şizofren arkadaş..
(bkz: am kıllarını kesmeyen kirpi amlı kız)

10. nesil yetkili sıfatının hakkını vermiş user.
bakalım daha neler göreceğiz..
bu da silinir gerçi ama..

ah be ismail abi..
(#25095389) şu entrysinden sonra kendisine video göndermek istiyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=2mJPfVt3HUc
#25049581 doğru ve iyi bir tespit yapmış yazar. verdim artısını.
adam entry'de smile kullanıyor. Üstüne üstelik bile bile pes.
izmir'in tire ilçesinde yaşayan aktroldür.
sevdim bu yazarı. dokunanı yakarım.
takip ettiğim kadarıyla yetkili görevini iyi yapan, ukte doldurmasıyla, entryleriyle de iyi ve değerli bir yazardır. saygı duyuyorum kendisine.

not: böylece de tek yaptığımın donuza eklediğim yazarları ve eklenme sebeplerini yazmak olmadığını da belirtmiş oldum.
hak edeni över, ona saygı duyarım. hak edeni de eleştirir, donuza eklerim. bu kadar basit...
(bkz: uludağ sözlük tıp terimleri sözlüğü/#24588146)

entrysi ile uludağ sözük tarihinin bilgi içerikli en taşaklı entrsini girmişitir.

tebrikler kendisine.
tıp terimleri sözlüğünü iki zar eşliğinde verip 3 hayırla uğurladığımız yazar. manik hallerini bronkodilatasyonlar kovalasın.

http://www.tipterimlerisozlugu.com/
an itibariyle sol frame'i çökertmektedir, helal sana panik ataklı yazar *
şu sıralar sol frame'i sikip atmaktadır. ble ile başlayan tıbbi bilmemnelerle sikti sol frame'i eyledi viran.

edit: yalnız hakkını vermek lazım muazzam bir tıbbi terimler sözlüğü yapmaya başlamış. ilgili yazarların işine hayli yarar. sol frame ona kurban olsun.
üşenmeyip tıp terimleri sözlüğü hazırlamış yazardır. şimdilik sadece a harfi var. ömrünün geri kalanını sözlüğü tamamlamak için harcayacak olması üzücü tabi.
(bkz: uludağ sözlük tıp terimleri sözlüğü)
Zeki yazar... darwin ona iyi genler bahsetmis.
(#24583349)

kendisine bir adet site yaptım naçizane, allah gecinden editletsin efendim. *

http://panikataklihayattami.tr.gg/
#24454150 13 takıpçi 14 takip edilen twitter da gızlı ahahah. *

sonra imam taşşak geçince taşşak geçiyor oluyo. ne oldu la dün intihar ederken bu gün twitterdan mı yürüyon millete. * gizli kapaklı işler peh peh peh. *
aktifliği göz ardı edilemeyecek yazar.

''pozitif aktivitizm'' ben uydurdum ama uydu. (aktifliği olumlu bulunan)
(#24450475)

bize böyle entryler giren yazarlar lazım.
nickaltı nasıl açılmamış yazarı. mobil uygulamada mı sorun var yoksa ben bir şeyler mi bilmiyorum?
deliler gibi tematik kasan yazar. bilgilendiriyor efendim, durduramıyoruz. *
kontrolsüzce sözlük yönetime geçirmeye başlayan yetkili yazar. maaşını alamadığın için midir nedir bu sinir. sen hocam hayırdır ya?
onuncu nesil olup da yetkli olan yazar. üstün başarısından dolayı kendisini tebrik ediyorum.
sabah trollü.
(#24303392)
(#24303389)
(#24303399)
(#24303404)
(#24303387)
(#24303379)
(#24303382)
ekşi sözlük hayrani yetkili yazar. (bkz: ekşi sözlük) basliğina "uludağ sözlüğün asla olamayacaği sözlük" yazmiş yazik. sen nasil yetkilisin hocam. bunu sen degil başka yazsa kabul edilebilir belki ama sen yazinca siritiyor kusura bakma. ayrica çaylak yapma yetkini irkçi basliklarda kullan olur mu?
(#24089786) bu adam burda yetkili işte fazla bişey söylemeye gerek yok sözlük hakkında. sırf panik atak diye, yani böyle sara marazı diye, hani evden dışarı çıkmayan vasıfsız 31 ci diye bu adamı yetkili yapmışlar. kesin zall a mesaj atmiştır, eğer beni yetkili yapmazsan intihar ederim diye o da acimis yapmistir.
güncel Önemli Başlıklar