bugün

günah olduğu rivayet edilen eylem.
başı açık kadına sıkışık otobüste acıyıp yer verirsin, akşam eve varınca tv yahut net başında dinibütün vatandaşlarımıza sayar söver. ee, bu durumda yer verip ne kazandık biz? kadına yer vermesek yorgunluktan eve vardığında bize saydırmaya mecali kalmayacaktı ama sayemizde hem rahat yolculuk yaptı hem kulağımızı çınlattı aminüm. hem o günaha girdi, binlerce günahına günah ekledi, hem biz de dolaylı yoldan günah işledik.
saçmalıktır. başı açık kadın potansiyel günahkardır, erkeklerin ilgisini celbeder, ona yer vermek günahına ortak olmaktır. bırakın ayakta gidip cefa çeksin de öbür dünyada günahlarına keffaret olsun bari. bu onun iyiliği için...
otobüste başı kapalı kadına yer vermekle aynı şeydir. hiç de saçmalık değildir.
insanlık gereğidir, hatta götü açık kadına bile yer vermek insanlık gereğidir.

Aksini iddaa eden senin gibi insanlıktan nasibini almamış varlıkları kısa süre içerisinde şahin k.'nın çekeceği son filmde oynatmak lazım.

kadın kadındır lan, saygı gösterin, açığı kapalısımı var, saygısız herifler.

Tribünmü lan bu? açık kapalı ne demek? ne demek lan ne demek?
en az kapalıya yer vermek kadar normaldir.

ha ben hiçbirine yer vermem açıkcası, çocuğu yoksa ya da hasta gibi görünmüyorsa kıçımı kaldırmam, onların açık kapalı şeysi beni ilgilendirmez. ben oturur giderim. sizi de ilgilendirmesin.
Bu eleman başı açık olarak açıkça kurandaki hicab ayetlerini takmayan, allah'a karşı isyankar bir fasik olduğu icin yer versem sevaptan sayılır mi diye ince ince düşündürur insani, kişinin tercihine bağlıdır, verilebilir de verilmeyebilir de kalblerini islama isindirmak için verilmesi ehli sunnetce eftal görülmüştür.
kadın. kişi eğer yer verecekse bu kelimenin önüne ardına başka bir vasıf koymaması lazım. ben şahsen kadın erkek yalnızca kendimden büyüklere yer veriyorum. çünkü kadın erkek eşitliğine inanmıyorum ama destekliyorum.