bugün

umut sarıkaya'nın aslanlar gibi dergisi. aldım, okumadım. okuyacağım ama. bu bile heyecan.
Çok pahalı be anacım. Dün alacaktım derginin standını 4 kez tavaf ettim,elim gitti kaç kez dokundum dokum geri bıraktım yanımdaki arkadaşı kafalamaya çalışıyorum o alsın ben de nasipleneyim diye, o da olmadı. Onun yerine umut sarıkaya'nın kitabını alırım yada bir sürü başka kitap. Bir dergi için çok fazla 7 lira. Ancak ileri dönemlerde kesinlikle alacağım. Beklemedeyim.

Bu entryi girdikten kısa bir süre sonra bana hediye edilen dergi.
Mutluluktan üst üste 5 kere " yok artık" dedikten sonra koşa koşa bahçeye çıkıp çimlere yayılıp okuduk. Altımıza çiş yapıyorduk neredeyse gülmekten. 2. Sayısı da bayilerde.
1-2-3 olmak üzere 7-14-21 lira para bayılmışım umut sarıkaya ya umarım alkol içmiyordur. hani biz umut sarıkaya okuyucuları olarak böyle ufak çaplı hesapların peşine düşecek isek, o da bize böyle imkanlar sunuyorsa umut sarıkaya dan dergi paralarıyla alkol içip-içmediğine dair inandırıcı bir uzun metin bekliyorum. arkadaşa utanmadan bedava dergi göndermişler. günlerdir 7 liram hazır ben 4 sayıyı bekliyorum. dergicileri yerli yersiz taciz ediyorum. elimde olsa umut sarıkaya nın ofisine kemik dergisi fırlatmayı düşünüyorum moral olsun, dergi hızlı çıksın diye. 4. sayıyı bekliyoruz, bekletiliyoruz efendim. keyfi.

not: bu girdi belli bir süre zarfı içerisinde güncellenecek, adamına göre muamele mi çekiliyor, yoksa bu dergi ile okuyucusunun arasında özel bir bağ mı var!!!!!!!!!!! ortaya bütün çıplaklığı ile dökülecektir. naber dergisi okuyucusu