bugün

madamecoco mesajları sayesinde gelinlik kız gibi hissetmek

peşin peşin söyleyeyim; \"arkadaşlar vurdurmuyorum\".

gel git akıllıyım. tekzenden gelen mesaj üzerine 3lü çekiç seti almışlığım var ki çivi çakmayı beceremem. olm, gelinlik kız, çakmayı beceremem falan deyince bi daha söyleme ihtiyacı hissettim:

\"arkadaşlar vurdurmuyorum\".

vakti zamanında bi saat almak için yolum düştü buraya. sözde onay vermek gerekiyor ama sanayi ve ticaret bakanlığının emir ve tembihlerini siklemeyen sermaye oralı değil. patır patır mesaj gelmeye devam ediyor.

\"desenli 3\'lü banyo sabunluk setleri 14,90 tl\"

\"çarşaf takımları, tek kişilik 18,90 çift kişilik 34.90 tl\"

gibi mesajlardan sonra, her seferinde, gel git akıllı olduğumdan madamecocya yardırıp alıyorum. bi de % 50 + % 50 indirim yazıyorlar mesajların başında. \"bedava yaaa\" diyorum kendi kendime. 50 artı 50 zaten yüz eder aga. (matematikte full yaptım össde)

baktı bunlar her mesajdan sonra gidiyorum iyice işin bokunu çıkardılar. az önce,

\"% 50 + %70 indirim. kocişinizle saten keyfi. iç gıcıklayıcı nevresim takımları 4,90 tl. maksat kayış rahat olsun\"

diye mesaj atmışlar. kendimi körpe gelinlik kız gibi hissettim amına koyim. mağaza müdürüyle konuşmaya gidiyorum! neticeden bilgi veririm.

edit: vay amk ne eksilediniz beğ.
O Afili ismin bir Denizli firmasına ait olduğunu öğrenince belki hislerin değişir. English Home taklidi ama benim gozumde yanına bile yaklaşamaz.