bugün

Elif şafak aşk ve mevlanayı roman yazma pahasına yalan yanlış anlatan yazarların kitapları.
edebiyat öğretmenlerinin, edebiyat yoksunu olduğunu gösteren romanlardır. üniversite son sınıfa gelip, rus edebiyatından haberi olmayan öğrenci olur mu yahu.
edit: o mal eski sevgilimdi.
edit: çok pişmanım.
Benim için şimdilik; (evet geliyor - ler hazır mıyız) mai ve siyah. Sınav oncesi gün kitabın son sayfasını da okudum, sınavda sorulan kitapla ilgili bir soruyu okumayan arkadaş yaptı ben yapamadım.(bu nasıl bir adalet!) suç ve ceza da böyle benim için çok afedersiniz ama zaten Tolstoy dan da ortaokulda soğumuştum dostoyevski de olmadı. Merak etmeyin zaten vaktim olmadığı için yeterince sınava kadar ben de devamını hatta çoğunu özetten okudum hiç de güzel değilmiş kitap saçma sapan yine Allah'a bağlamış olayı, fakirlik, pislik, orospular bunlar kazanıyordu sonunda saçmalığa bakar mısınız? Zaten o raskolnikov alya ivanovic in kız kardeşini öldürdüğü zaman gözümde bitmiştir. + çaldıklarını da bir yere sıkıştırıp kaçmış tam bir ezik. Bari o işi becereydin.