bugün

her lisede vardır bunlardan. neden kolpacıdırlar neden bu kadar sıkarlar ben hiç eremedim sırrına. ben bizdeki versiyonundan örnekler vermek istiyorum:
-bu arkadaşın bir eniştesi vardı mesela bu adam über sonik bir bilgisayar üstadıydı anında şifreleri çözebiliyordu hatta bu enişte sayesinde bu çocuk interneti bedeva hale getirmişti. bu enişte aynı zamanda ralliciydi ve bir gün bunlar otobandalar gidiyolar falan neyse über sonik bir araba yarışı oluyor ve enişte 3.16sıyla 200le giderken el freni çekiyor arabaya hiç bişi olmuyor arkadaki araba bunlara çarpıyor suçlu oluyordu.(Allah belamı versin ki ciddi ciddi anlattı bunu)

-yine bu arakdaşın anlında bir iz vardır bu izin oluşum sebebini sorduğumuzda aldığımız cevabı aynen yazıyorum:
-abi kavgada oldu. buraya gelmeden önceki lisede 30 40 kişlik kavgaydı böyle karıştı ortalık falan o sırada tam anlımdan birşey geçti ama ne olduğunu bilmiyorum kurşun da olabilir çakı da olabilir.(lan allah çarpsın true story)

ha şimdi bu kadar şikayetçisin niye dinledin bu adamı kalk git. kolaysa sen git yapışır bırakmaz böyleleri. daha çok şey vardı ama unuttum böyle drift yapmalar falan tuhaf elemandı.
her lisede olası arkadaştır.

ben - merve akşam manisa'da 600 kilogram eroin yakalanmış ya duydun mu .
merve - biliyorum ya babamda o operasyondaydı,gece baya geç geldi hatta.

sınıfın ortasında laaan merve öyle bişey olmadı ki,salladım nasıl atladın ama dedikten sonra yıllarca sizin yüzünüze bakamayan insandır.
(bkz: atma ziya)*
inanmıyacaksınız ama bizim bi arkadaşın yan köy efsanesi vardı. kendisi bitlisliydi yan köyde timsah gördünü muz yetiştini hasankeyfin orda oldunu falan sölüyodu. aynı zamanda penisini sertleştirmeden 27 kez boşabilceni sölüyodu;bunu duyan bi arkadaş olum o zaman peygamberlini ilan etsene lan demişti. bizim okula gelmeden önceki okulunda müdürü dövüp bağlayıp çöpe attını o yüzden bizim okula geldini sölemişti. bizim müdürüde mezun olunca dövücekti ama gidip elini öpüp helallik istemişti.