bugün

benim türkiye cumhuriyetine damgasını vurmuş iki insanda(mustafa kemal atatürk ve recep tayyip erdoğan) gördüğüm özelik. bir bildikleri var sonuçta.
(bkz: fb iyi güzel de o ikisini yanyana koymasaydın)
mustafa kemal atatürk gibi bir lider lider takımı tutar da...

rte ne alaka çözemedim? lider derken?
"bazı liderlerin" diye düzeltilesi önerme, zira m.k.atatürk febe li değildir, çünkü olduğuna dair bir kanıt yoktur, ayrıca başlık lider diyor, tayyip in ne işi ola ki bu başlığın altında..
(bkz: misal rambo okan)*
biri vatanı kurtarmak ile,milletini korumak ile damga vurmuştur.

diğeri vatanı satmakla,millete ananı da al git demekle,şehitlere kelle demekle,abdullah öcalan'a sayın demekle damga vurmuştur.

arada ki farkı unutmadan,başlık sıçılmamalıdır.
fenarbahçeli liderin iyisinden anlar diyedir.

kasım 2002'de fb taraftarının açtığı pankart vardı hani:

(bkz: türkiye ye yakışan fenerli başbakan)

edit: tarih
kimi adam takım tutar kanıt yoktur, kimisinin de takımı bellidir adamlığına kanıt yoktur.
*
kimi adam takım tutar bariz bellidir. bir de ikinci takımı vardır daha bariz belli eder. ben olmazsam o olsun, o olmazsa ben olayım diye.
hah tam burası "...... gidenidir" işte!
boşluğu sen doldurursun şimdi.
yorumlar giderek başlıktan sapma emareleri gösterse de doğru bir başlıktır. adam olur olmaz hepimizin yorumu olabilir ancak başbakan, genel kurmay başkanı, bir çok bakan ve milletvekili fenerlidir. hatta hepsinden geçtim tüsiad'ın çoğunluğu fenerlidir. türkiye'de bulunan en büyük 100 şirketin tepelerindeki şahısların renkleri de bunu kanıtlamaktadır. lider demek illa parti lideri değil heralde sonuçta onlar da ekonominin liderleri değil mi ama.
liderler liderleri severler. fenerbahçenin yeri her liderde muhakkak vardır. iyi veya kötü olabilir.