bugün

Orospuya bak derim ben genelde hahah. Hiçbir şekilde doğruyu yansıtmayan sitem ama rahatlatıyor beni.
(bkz: düşüyor mu böyle)
Birden fazla bir kiz gurubuysa aralarinda bakip bakip kikirdesme oluyor. Tek basinaysa iclerinden ne gecirdiklerini bilmiyorum. Ben guzel bir kiz gordugumde neresi guzelse once oraya bakarim sac rengi guzelse mesela hangi kuafor diye dusunurum fizigi guzelse mesela beslenme seklinikafamda tasarlarim giyimi guzelse nerden aldigini dusunurum yuz guzelligine hicbirzaman aldanmadim botox estetik vs imkanlar var kimse esit sartlarda yarismiyoro konuda. Zaten tek basina yuz guzelligide bir insana guzel demek icin yeterli kriter degil guzellik bir butundur.
Güzel ama yüzü iz dolu, tamam hayatim ben güzel degil demiyorum ama şu saçlara baksana hepsi kırık, o fondöten olmasa kim bilir ne halde, yani yakışanı giyiyor biraz salaş giyinse kimse bakmaz buna, hım ben o kadar dekolte giysem o 3.sınıflardaki hakanı bile tavlamıştım tabi canım.

'yermekle yükselmek' adlı kitabı oracıkta yaziveririz evel allah.
görsel
Allah velaların versin. Nedensice, neden sizce? Bu beni üzer.
ben inşallah evlidir de piyasadan kalkmıştır diye içimden dua ediyorum.
Genelde bakılan o kız ben oluyorum ama güzelini de görünce hayran hayran bakıyorum hatta dönüp dönüp bakıyorum. Bir de benim için güzellik kıstası göbek sıfır olacak hatta adonisi varsa biraz o kız güzeldir, yoksa yüzü güzelmiş göbeği ordan burdan fırlamışsa geçiniz efendim..
eve koşup, kendi üstüme kapıyı kırk kere kilitleyip, ben neyim diye inzivaya çekilesim geliyor. bazıları o derece güzel yani.
ama bir etek, bir tavır, bir gülüş, bir cehalet büyüyü bozunca, yazık olmuş bunca güzelliğe diye düşünüp geçiyorum.
sadece güzel olmamalı hayran olmam için hemcinsime, güzel ve başarılı olmalı.