bugün

boş kümedir. en nadide küfür, hakaret ve Ad hominem örnekleri sergisi dışında bir şey kazandırmaz size.
ahanda bu:

(bkz: #6095376)
edebsizliğin daniskasıdır.
"kemalist var kemalist var" şeklinde bir anti tezi de vardır bunun.

(bkz: genellemeyin gözümün içini yiyin)
kendini atatürkçü zanneden, takım tutar gibi lider destekleyen piçlerinkiyle karıştırılmaması gereken adaptır. karşısındakinin görüşlerine saygı duyup insan gibi tartışan kemalistler bilirim ben. ama sözlükte öyle klavye atatürkçüleri var ki, klavye başında sinirden monitör yumruklatıyorlar insana. "atatürk'ten bi şey de bakayım?" desen "cehepe!" diye bağırır bu öküzler. yazık, bari atatürkçü demeyin adam sansınlar.
küfürden ibarettir efendim. türkeş mhp'si insanlarından bir farkı yoktur. tek farkı ülkü ocakları yerine add denen yerlerde pineklemeleridir.
"kemalist"lik; müdaafadır. yani kemalizm hakkında tartışmak, neye ve kime göredir? "kemalist" lafzı ingiliz işgal kuvvetlerince kullanılmış bir kelime ise; kuvayi milliye "kemalist" ise, neyi nasıl eleştirirsin?

şöyle ki; ırken türk değilsindir ama ırkçısındır ve "türk'üm" demekten acizsindir. bu kafatasçı yaklaşımınla "ne mutlu türk'üm diyene" lafzından eleştiriye girersen, "siktir git" derler adama. bizim dilimizde anlatmaktan tüy bitti zira. aç oku, öğren öyle gel.

bir takım insanların iddia ettiği gibi "elitist" değiliz; ancak kendisini okuduğu 3 kitapla halktan üstün gören eziklerin "elitist" duruşları sinirimizi bozmakta.

diğer taraftan; yasalar, kanunlar olmasa kafasına sıkacağım adamla oturup ne konuşayım ben?

özetlemek gerekirse, "hoşa insana adap gerek; ite köpeğe hoşt gerek".
tartışma adabı olabilmesi için önce adap olması gerekmektedir. ne adap vardır, ne de tartışabilecek kapasiteleri.
her yonden adab-ı muaşeretten yoksun kitlenin, tartışma adabı bariz ortadadır.
(bkz: be hey dürzü)
kemalizm nedir bilmeyen adamların bu konudaki fikir beyanatları sonucu gülünç duruma düşmeleridir.
sadece bir kemalist'in anlayabileceği edep, adaptır.

zira kemalistler orospu çocuklarına " orospu çocuğu ", göt oğlanlarına " göt oğlanı ", hırsızlara " hırsız şerefsiz " , hırsız yalakalarına da " anasını siktiğimin yalaması " derler ve başlarından siktir ederler.
adap mı? adap ne arar la kemalistte.
koyun ile başlar göt kılı ile biter ve arada hüloooğğ der. başımızdan eksik olmasınlar. olmasalardı, olmazdık.
görmediğimdir.
efsaneleri arasında "atatüyk oymasaydı adın can degil john olurdu" başlardadır.
Bir kemalistle tartışmak!

Kendinizi sikin daha iyi lan.
kemalizm karşıtları keşke eline silah alıp dağa çıksa hiç değilse ne oldukları ortaya çıkar o kıt beyınlerı bunu anlamaz tabi onların çünkü tarihi gerçek yorumsuz tarih kitaplarından okumuyorlar atan hainlerinin kitaplarından okuyorlar ayrıca kemalizm karşıtlarıyla tartışmayın bakınız atalarımı ne demiş: bir delille 40 alimi yendim ama 40 delille 1 cahili yenemedim
hadi her şeyi geçtim tüm dünya atatürk'e saygı duyuyor kendi milleti bunu yapıyorya bu benı deli ediyor
yurdun demirağlarla örülü olduğu varsayılan marşlarda duygulanan adamla ne tartışabilirsin ki?
genelde yobaz ve nato kafa nato mermer olurlar.
Unutmayın! Hic bir zaman kazanamazsiniz...
Kemalistle tartışmayın tartışma bir yere varmaz.Birde kendini aydın sananlar vardır onlarla hiç mi hiç konuşmayın çünkü o aydındır onun bütün dedikleri doğrudur siz düşünemezsiniz.
güncel Önemli Başlıklar