bugün

kanserli hastaların ilaç ve tedavi masraflarının devlet tarafından karşılanması durumudur.

dün itibarıyla en yetkili ağızdan, cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan tarafından açıklanmıştır.

bu güzel haberin sosyal medya da ilgi görmemesi beni gerçekten şaşırttı. nedeni ne acaba?

bence buna en çok, kemal kılıçdaroğlu yüzünden kanser hastası olan chp seçmenleri sevinecek.

oh ne ala. (bkz: kanseri siyasete alet etmeyin)

http://t24.com.tr/haber/e...-devlet-ustlenecek,398780
kanser hastalarına bir kere daha üzülmeme sebep olan açıklamadır.
bir kazanç olmadan kimseye faydası dokunmaz bunların.
Yandaşsanız üstlenirler eminim ki!! Diyerek siktiri bastığım beyanat. Kendi işimi kendim hallederim size gerek yok, öl artık amın oğlu.
bugüne kadar nerdelermiş sayın amına kodumunun orospu çocukları?

arkadaşım evini sattı lan..
devletin asli görevini lütuf olarak sunmak saygısızlıktır, ayıptır.
Eğer gerçekten doğruysa ve altında bir şey çıkmadan yapılırsa destek verip tebrik edeceğim olaydır.
referandum nimetleri bunlar.
Sosyal devlet olmanın gereğidir, lütuf değildir lakin tabii ki sevindiricidir.

Burdan kanser hastaları ve yakınlarına bir bilgi vermek istiyorum.

SGK kapsamındaki kanser tedavileri devlet ve üniversite hastanelerinin yanısıra, belli başlı büyük özel hastanelerde de ücretsiz yapılabilmektedir.
Ya da çok cüzii rakamlar ödeyerek...

Acıbadem hastanesi, medikal park hastanesi dendiğinde, mesafeli duran ve konuyla ilgili bilgisi olmayan hastaların, maddi külfetin büyüklüğünden korkarak kapılarından bile geçmedikleri doğrudur.
Lakin tedavilerinizi, bu hastanelerde de yaptırabilirsiniz. Konfor ve güler yüzle.

Örneğin annemin, kemoterapi tedavisini, acıbadem hastanesinde, kür başına sadece 100 tl ödeyerek yaptırdık.
Halen sürmekte olan radyoterapi tedavisini ise, medikal park hastanesinde tamamen ücretsiz yaptırıyoruz.

Bu, meşakkatli ve zor süreci yaşayan tüm hasta ve hasta yakınlarına lütfen anlatınız.
Süreci, daha konforlu, beklemeden, yorulmadan, moral bozulmadan atlatmak, en az tedavi kadar önemli.

Herkese, hepimize ve tüm sevdiklerimize sağlık diliyorum.

Edith piaf: Lütfen başlığı uplayarak, Bilginin yayılmasına yardımcı olun.
gdo'lu ürünleri iç piyasayı denetlemeden bizlere yedirdiği için ayrıca görevidir.
Önemli ve hayati bir bilgidir.
Lütfen uplayarak yayılmasına destek olun sevgili yazarlar.
Babasını özel hastanelerde sürdürülen bir kanser tedavisi sonrasında kaybetmiş bir evlat olarak diyebilirim ki, hastanızı devlete emanet edin. Özeldeki para tuzaklarına girmeyin, tamam siz ödemiyorsunuz ama devletten alıyorlar ve daha fazlasını almak için hastanızın sağlığını düşünmeden hareket edeceklerdir.
Olması gerekendir.

Sonuçta insanı kanser eden de devlet...!
Olması gereken bir durumdur.
güncel Önemli Başlıklar