bugün

bir "meme" değildir tabiki.
Olsa da avuçlasak.
görsel
domalikken maximum gorsel zevk sunan loplerin arasindan;meme ucu rengine benzer renkteki,arada bi partnerin cani acitilmadan girilip icinde kaybolunacak uzuvdur.metalastirilmamali ve ceza verme araci olarak gorulkmemelidir.
Göt sanatı ile ilgilenenler iyi bilirler. Geçen yıl başını göt sanatçıları ile geçirdim. "Göt ne kadar büyük olursa, o kadar rahat kontrol edilir. Bunun ile ilgili makale çalışmalarım var, yakında sizlerle bunu paylaşacağım." diyen bir doktor ve "göt ferahlatır, göt serinletir" diyen bir ressam arkadaşım olmuştu.
görsel
2 karıs büyüklüğünde olmadır ince belli hatunlara çok yakışır vesselam.
(bkz: tahrik olmak)
(bkz: penisin harekete geçmesi)
olm cok guzel lan.
erkek götünden farkı yoktur sadece erkeklerin abazanlığından çekici gelmektedir.
Keyra agustina der geçerimdir. Bilen bilir beyler.
Bi tokat attin mi 2 saniye dalgalanacak derler eskiler.
Vücudumun parçası.
(bkz: kutsal kase)
Kadın güzelliğini değerlendirirken en fazla dikkat ettiğim nokta!
en sevilen yer. şahsen benim için çok önemli. popo güzel olsun temiz olsun yüzü önemli değil.
Ha bir de dişler çok önemli.
bir erkek götü değildir..
değildir abicim.
böyle minnoş pantolonda küçük ve sıkı duran bir erkeğin..
tövbe yarabbim ne diyorum ben yine.
allah ıslah etsin beni.
erkek için bazen hayatın anlamıdır. *
Güzel birşeydir, sıkı Jeanler, tightlar en önemli müttefikleridir, bu hoş şeylerle envai çeşit daha da hoş şeyler yapılabilir.
güzel olanı çok estetiktir.
Karşı cinste ilk baktığım yer. Güzel olanı adamı deli eder.
dünyayı yönettiğini düşündüğüm şey.

erkeklerin başarı ve güçlü olmak istemesinin temelinde karşı cinsi elde etmek var diye düşünüyorum , zincirleme düşünürsek bence kral bu organ.
Kadınlar için hayati önemdeki aktivitelerden birisi alışveriştir.
En önemli alışveriş ise giysi alışverişidir.
Göte gelince...
Kadınlar için en hayati organlardan olup bir kadın elbise almak ya da bakmak için bir mağazaya gittiğinde beğendiği bir elbiseyi giyip aynanın karşısında geçtiğinde yaptığı ilk şey aynaya arkasını dönüp elbisenin götünde nasıl durduğunu bakıp kontrol etmektir.
Keza evde de bunu yaparlar.
O kadar hayati bir önem teşkil eder bu organ. Anlayın yani.
(bkz: aranızda hala caps vermeyen hayvanlar var)
görsel