bugün

Her tür faşizm ve kafatasçılık komik ve çok anlamsızdır zaten.

(bkz: Günaydın)
(bkz: Bugün erkencisin)
Açık ve net olan konu. Ben hayatımda bu kadar komik bir milliyetçilik türü görmedim. Dilin Arap fars Türkçe kırması, ırkın yok(Türkiye’de yaşayanlar Türk kökenli), kültürün tamamen eşkıyalık üstüne kurulu, tarih üçbeş ufak şehir devletinden ibaret ve milliyetçileri Amerikan mandası savunuyor.

Rezillik, rezillik, rezillik üstüne rezillik ve daha çok rezillik ahaha
Kürt ve Türk milliyetçiliği gerçekten komik.

ilim yok irfan yok gelişim yok sanat yok bırak hilal bıyığını at devlete kapağı tamamdır.

Milliyetçilik almana japona yakışıyor.

Bizlere değil.
türk milliyetçiliği kadar komiktir.
“türk milliyetçiliği gerçekten komik.”

ibni Sina, el cezeri, mimar Sinan, yunus Emre nesimi tarihte Osmanlı iskit Köktürk Hun

Türk milliyetçiliği gerçekten çok komik
Türk milliyetçiliği örnek alınıyor zira akkadlar türktü, etrüksler türktü, sümerler türktü tarzı bir sürü saçma sapan söylem vardı şimdi de kürtler ulusal benlik yaratmak için yok partlar kürttü yok medler kürttü diye deli saçması teoriler üretiyorlar bu teorilerini de bazı oryatologları kürtlerin atası şu olmalıdır bu olmalıdır gibi mesnedsiz iddialarına dayandırıyorlar.
“ türk milliyetçiliği örnek alınıyor zira akkadlar türktü, etrüksler türktü, sümerler türktü tarzı bir sürü saçma sapan söylem vardı şimdi de kürtler ulusal benlik yaratmak için yok partlar kürttü yok medler kürttü diye deli saçması teoriler üretiyorlar bu teorilerini de bazı oryatologları kürtlerin atası şu olmalıdır bu olmalıdır gibi mesnedsiz iddialarına dayandırıyorlar.”

Akadlar ve sümerler eyvallah da Etrüsklerin kökeni iskit devleti. Oxford bile söylüyor bunu. Hoş onlar iskitlere doğu irani diyor ama bu da yanlış. Burada isim benzerliği, kültür ve dil benzerliği söz konusu. Etrüsk dil yapısı özne nesne yüklem şeklinde oluşuyor Türkçe ile aynı.

Etrüskleri Akadlar ile bir tutmasaydın yazmayacaktım. ibrahim’e Türk diyenlerin de mentalitesini anlamıyorum semitik işte onlar? Tamam Mustafa Kemal paşa yapmış bir hata akadlara türk demiş ama bunu devam ettirmeye gerek yok.
Netflixte belgeseli var Kürtlerin atası neanderthalmis.
Kürtlerin atasi maotun denen çekik gözlü bir çinliymiş.
Ona kürtce apemete diyorlar.