bugün

Arkadaşlar yüksek zekanız, üstün düşünme yeteneğiniz, kıvrım kıvrım beyinlerinizle burada bir çok yazarın derdine derman olduğunuzu gördüm. Son çare olarak size başvurmaya karar verdim.

Benim derdim maalesef iş arkadaşımın sakallarının beni çok rahatsız etmesi. Bazen iş için yanıma geliyor ve uzun soluklu çalışmalarımız oluyor. Ancak her yüzüne baktığımda o çenesinin altındaki sakalları görmekten çok rahatsız olmaya başladım. Yani gözüme gözüme giriyor resmen. Uygun bir dille bunu kendisine nasıl söyleyebilirim. Onu kırmadan üzmeden aramıza soğukluk sokmadan. Sonuçta bir bayan ve bayanlar hassas olabiliyor.
(bkz: dont feed the harun abi)
(bkz: hayırlı forumlar) (bkz: kızlar soruyor)
gotune girmedigi surece bence zarar gelmez sakaldan.
geçen bizim patronun yaptığıdır.

söylemesi ayıp uzun zamandır şirkette bir karış sakalla geziyordum, ki kurumsal bir şirket ve tek sakallı benim. kimse bişey demiyo oh ne güzel diyodum falan, ama patron benim arkadaşıma, "söyle o dimitri pezevengine, hacı gibi gezmesin şirkette" demiş. kırıldım mı? hayır, akşamına tıraşımı oldum.

bebek götü gibi yüzüm var.
sakal bırakmayı çok seviyorum lakin şirket kuralları buna izin vermiyor dersen anlayacaktır.
samimi olmayı dene samimiyet her zaman faydalıdır.
Fenerbahçe-galatasaray maçına iddiaya girin. Kaybeden sakallarını kessin.
kardo işidçilere benzemişsin, git kestir şu sakalları. *
ilk gün çenende bişey mi var diye sorun.
ikinci gün tekrar sorun.
üçüncü gün tekrar. zaten o da farkındadır sakallı olduğunun , ama belli olmadığını falan düşünüyordur. hala bişey değişmemişse ajandasının arasına lazer yapan bir güzellik salonu broşürünü bırakıp kaçın. üstüne "tatlım işine yarayabilir" de yazabilirsiniz. bi kız arkadaşının yazdığını düşünecektir.
sanane onun sakalından? batıyo mu? kesince bir şey mi değişcek?
"Sakallar yazın bunaltıyo ya kesicem kurtulacam".
Çenende bir şey mi var diye sordum arkadaşlar. Şöyle bir parmakları ile kontrol etti yok dedi. Bana öyle gelmiş dedim. Mail mi atsam acaba mail adresi alıp.
Olm o ne lan sakallar kendi özerkliğini ilan etmiş,
Derseniz kırılabilir. Bu yüzden
Kardeş git berbere saç dışında da bişeler kestir,
Dediğinizde de kırılabilir. En iyisi ellemeyin kendi çözsün sorununu olmıcak bu.
Patronun söylemesi kadar samimi değildir.

-cocko kes şunu sakalını, seninki sakal değil ki arkadaş.
+tamam şiefff. Haklisin valla ben de akıl erdiremiyorum.
Staj yaptığım yerdeki adamla papaz olduğum konudur. Çok değil 2 hafta sonra da istifa ettilm zaten. (bkz: kovuldum)
sakalını kestirtmeyecek iş bul.