bugün

herkesini inancına saygı göstereceksek o zaman hepimiz aynı şeylere inanalım amk. başkasının inancına saygı duymamak kendi inancıma olan saygımı arttırıyor. onun için yaşasın kavga gürültü yaşasın kaos.
elinde satırla insan doğrayanların dini saygı hakketmez. ayrıca ateistler ne kaybettiyse hümanist olmak için dindar götü yalamaktan kaybetti, hümanizm; elinde satır olanı değil, satır darbeleriyle her yanı kan olmuş insanı hedef alır. elinde satır olanlara yaranmak için dine arka çıkacağına kişi, o kanlı bedeniyle din kurbanı olmuş kişiye sahip çıkmalı. benim insanlık anlayışım budur.
başlığı görünce troll olmasından korkmuştum, dedim yine biri birine sallayacak. ancak tam aksine bir şeyle karşılaştım. hala böyle görüşlere, sevgiye sahip insanların bulunduğunu bilmek bile güzel. din, öznel bir şeydir. kimsenin konuşmasına bile gerek yoktur aslında. ama ne yazık ki günümüzde bu böyle değil. din, toplumlara ve milletlere empoze edilmeye çalışılıyor. bir devletin dininin olması kadar saçma az şey var dünyada.
her şeyin güzel, sevgi dolu olması dileğiyle..
müslümanlar kuran-ı kerimi okumuyor. islamı hoşgörü ve sevgi dini sanıyor. onlara kuran'ı okutmalıyız. belki bu şekilde fikirleri değişir.
herkesin dinine saygi gostereceksek bla bla diyen irkci yazarlarida gorebildigimiz basliktir. bazilarinin dininin bos konusmak oldugu gerceginin altini cizmek gerekir.
güncel Önemli Başlıklar