bugün

An itibariyle başıma gelmiş bir olaydır, operatör türkcell. saat 12.54 te atılan bir kandil kutlama mesajı telefonuma gecenin bir yarısı 2,46 da ulaşmıştır, hadi bu kadar süre telefon çekmiyodur diye düşünelim şebekeyi yeni bulmuştur mesaj gelmiştir diyelimde ben saat 1'den sonra otuz tane mesaj gönderip aldım bu mesajı bana niye iletmiyorsunuz o arada ? ya kandil mesajı değildi ''abi yetiş 3 tane tinerci sıkıştırdı beni şurada'' tarzında mesaj olsaydı ve ben kardeşimi ararken bu saatte mesaj bana şimdi ulaşsaydı, turkcell'in ciddi ciddi düşünmesi gereken bir durumdur.

(bkz: turkcell den soğutan sebepler)
çok daha acı olan gerçeği ise; 22 ağustos 2011 saat 18.03'te gönderilen mesajın, şahsıma 27 ağustos 02.15 de gelmesidir.
eskidendi onlar çok eskiden. şayet uzun bir süredir başıma gelmiyor. başına geleninede çölde kutup ayısı olayından farkı yoktur artık günümüzde.
herşey tamam da mayıs ayının 9'unda atılan mesajın 24 mayısta gelmesi nedir? diye düşündürtür insana.
insanların en ufak birşeyde şikayet ettiğinin bir kanıtıdır. beterin beteri vardır. attığım mesaj bazen hiç gitmiyor* bazende 2 ay sonra gittiği oluyor.
(bkz: gözünü seveyim vodafone)