bugün

arkadaşlar sözlük zirvelerinde buluşamazlar mı zirvesidir. istersem f*ck buddymle gelir orda bir daha tavlar sebbaha gaaddeer dens after be you naughty girl yaparım. ne yani sözlükte ki arkadaşlar normal hayatta arkadaş olamaz mı.

40 larda soul yoktu diyenin alnını garışlarım !. atalarımın kölelik zamanlarında taa amerikan iç savaşlarında bile gospel üstü ritmli soul yaptıkları bilinir de işte bu beyazlar asla bizi anlayamazlar malum yerçekimine 2 tarafta aynı şiddette karşı koymuyor buda beyni beyazlarda daha az çalıştırıyor.
sosyalliğin king, batak ve okey oyunlarından ibaret olduğunu dile getiren, hayatı boyunca yalnız kalmaya mahkum ezik adamları gördüğümüz göreceğimiz zirvedir. paramız yok başkan gelemiyoruz bahçeliye. sen orda elektrik su faturası tahsil ede ede sosyalliğine sosyallik kat. biz burda sefillik içinde sap sap batakhanelerde sürtelim. hem ben ve zirveye katılacak insanlar donanım bağlamında sana nasıl yaklaşalım.
yalnızca sözlükte oluşturduğu profil üzerinden kendini ifade edebilen, maskelerinin içinde kendi halinde mutlu olabilen insancıkları turnusol gibi belli etmiş zirvedir. baksanıza, hiçbir zirveye gelmiyorlar ama her zirvenin altında entryleri var! çok ilginç şeyler bunlar efendim, çok ilginç.

lan şapşik, gel, valla dövmeyeceğiz, kızmayacağız, hor görmeyeceğiz. sana feyk hesaplarımın nicklerinden birini vereyim, sen onu kullan. insanlar sözlükte kim olduğunu da anlamasın. gel ulan ayı, sen de gel, iki insan yüzü gör, toplum içine çık, iki kelâm et!

özetle bütün ayıların davetli olduğu zirvedir.
Bu şehirdeki binaların tüm duvarlarını bahar temalı resimlerle donatsanız bile yine bahar gelmez.
Buradaki insanların bahar kafası çoktan bitmiş. Saat 10 da boşalan sokaklar, kırmızı ışıkta 2 saniye gaza basmaya gecikince anasına söver gibi hep bir yandan çalınan kornalar, birbirlerine tahammül gösteremeyen koca bir şehir, her hafta en az bir kaza gördüğüm yollar, somurtuk somurtuk yolda dolaşan suratlar.
Bu şehire bahar mahar gelmez.
Lanet olası Ankara .
yahu ne kadar yarası olan adam varmış sözlükte gocunuyor. arkadaşım dediğin gibi amacım belki mesaj vermekti sen neden alındın ki. ha bu arada siz çok götümü siktiresim geldi diyor buluşuyor ve ihtiyacınızı gideriyorsunuz demek bunu da öğrenmiş oldukta böyle ulu orta söylemeyeydin iyiydi be imlasızım. neyse canım kardeşim sizler bizim arkadaşımızsınız ve sizleride tabiiki davet edeceğim. sıkıntı yapmanın manası yok. mert senide burdan öpüyorum cancağızım.

son ve bir daha asla yapılmayacak tanım: herkesin katılmasını istemediğim ve buna izin vermeyeceğim zirvedir.
"gerilmeyin abiler, hayat bi' yönünden güzel; siz de güzelsiniz!" dediğimdir.
hakkındaki entrylerle resmen boklanan zirve. rahat olun biz çok eğleniyoruz eğleniriz de.

not: griye ne yükleniyorsunuz ulan taşak geçen benim inbox a yeşillenin bir bokunuz varsa. ayrıca sizin gibi bu onu yazmış bu bunu yazmış falan da yapmıyoruz hani * doğaçlama takılıyoruz.
gelmek isteyip de gelemeyeceğim zirve.

ulan şu çankırı'da kırkta yılda bi konser olur o da gider zirve gününe denk gelir. neyse artık gri şehre yaz geldi zirvesi'nde görüşürüz umarım. geleydim iyiydi de, neyse...
beni bilen bilir. ne zaman ortada gereksiz bir gerginlik gördüm, müdahale etme ihtiyacı duyarım.

salt eleştirme merâmıyla uzun uzun döşenen entry lerin aşırı gereksiz olduğunu düşündüğüm zirvedir. abilerim, yapmayın, etmeyin. ne zamandır aşağı yukarı tanıyoruz birbirimizi. birbirimize yabancı gibi davranmaya ve abartılı entryler girmeye hiç gerek yok.
menajerime abuk subuk açıklama yaptırtma zorunluluğu hissettiren zirve.

sen onu bunu boşverde

http://www.youtube.com/watch?v=VUTHGpZpiu0.
görsel bazılarına ayrıca ısmarlamak istenilen zirve.
ayrıca zirveye sadece 90 lar 80 ler değil 2000 ler bile gelebilir nefes alsın yeter.
zirve için herkese ayrı renkte mikrofon ayarlanan zirvedir. mikrofon diyoruz oglim herkeşe konuşma hakkı vereceğiz. hayatınızda ilk kez ma ma ma maykrofon demek dışında maykrafonla öpüşerek konuşcaksınız. coming soon !.
ac dc, black sabbath, pink floyd fln rock seven kızlar zirveye gelsin.
katılacağım zirvedir.
popçular dışarı diyen arkadaşın yandaşlıgıyla olacak olan zirvedir. Kendisini murat ilkan falan zanneder aldırmayın popcular dısarı fln pentagram seven kızlar gelsın.
serdar ortaç ve demet akalın hayranı kızlaları ehemmiyetle victoria da olmak koşuluyla zirveden önceki gece mini zirve yapacağım zirvedir.
yeri siktiri boktan bir yer olmasa bari dediğim zirvedir.
Rocktan nefret ederim zaten küçüklügümden beri. Serdar Ortaç ve Demet Akalının şarkı sözleri hep ilgimi çekmiştir. Bende gelim mi?
http://www.youtube.com/watch?v=xuNpehCOc0g
unutmazsam katılacağım zirvedir. unutursam da dalgınlıktan ya da yoğunluktandır. benden dostlara selam söyleyin.
bağzı popçuları ifşa etmiştir.

alın size!!

http://www.youtube.com/watch?v=csmfoNEY8F8
alayına gider zirvesidir.

http://www.youtube.com/watch?v=ccLFZ1npjbA
kapısında güvenlik kontrolü yapıp kekoları almayacağım zirvedir. olmuyor böyle başkan!
giderli şarkıların giderli zirvesidir. nerde başkan oraya yaslan aslanım * .

http://www.youtube.com/watch?v=Y_pjCuZoX8Q