bugün

roberto carlos beyanı.

Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Roberto Carlos, Avrupa Şampiyonlar Ligi (G) Grubu'ndaki son maçta, UEFA Kupası'na kalabilmek için mücadele verecekleri rakipleri Dinamo Kiev'den daha iyi bir takım olduklarını söyledi.

2009 UEFA Kupası finalinin logo ve bilet tasarımı tanıtımının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Brezilyalı futbolcu, şu anki form düzeylerine baktığında Ukraynalı rakiplerinden daha iyi olduklarını düşündüğünü kaydederek, ''Dinamo Kiev'e karşı kazanmamız gerekiyor. Dinamo Kiev'den daha iyi bir takımız. Şu anki form düzeyimize baktığımız zaman onlardan daha iyi olduğumuzu düşünüyorum. Elbette mükemmel olur. istanbul'daki finalde bir Türk takımının olması ve Fenerbahçe olması bana gurur verir. Bunun için de elimizden geleni yapacağız'' diye konuştu.

UEFA Kupası'nın büyük boyuttaki modelinin önünde basın mensuplarına poz veren Roberto Carlos, kupaya dokunması isteğini reddederek, ''Bazı batıl inançlarım var. Fotoğraf çektiririm, ama modellere dokunmamaya gayret ediyorum. Benim bir inancım bu. Kazandıktan sonra dokunmayı tercih ediyorum'' dedi.

Bir soru üzerine de Fenerbahçe ve Galatasaray'ın kupada bu yıl final oynamasını umduğunu belirten Roberto Carlos, şunları kaydetti:

''iki takımın final oynaması harika olurdu. Benim için de tarif edilmez bir duygu olurdu. Galatasaray'a başarılar diliyorum, şu ana kadar iyi gidiyorlar. Umuyorum ve inanıyorum ki onlar da güzel bir şekilde giderler. Fenerbahçe ve Galatasaray final oynar umarım.''

http://www.ensonhaber.com...sini-vuran-mansetler.html

Sonuç Roberto Carlos Play Station'u kapatıp yatar ve olay son bulur.