bugün

yaklaşık olarak 1 ay önce iyice, içinde bulunduğumdan emin olduğum durumdur. şöyle ki:

whatsapp'ta ingilizcemi geliştirmek için birçok uluslararası grupta bulunmaktayım. çoğunluğu hindistan ve güney amerika'dan olmak üzere, almanya'dan, rusya'dan, kazakisktan'dan, iran'dan, fransa'dan, hollanda'dan vs. her yerden her tipte insanların olduğu gruplar işte. her şey yaklaşık 1 yıl önce çektiğim, çok çok azıcık efekt ile zaten beyaz olan tenimi bembeyaz, yaşımı da 2-3 yaş genç gösteren bir fotoğrafı kullanmaya başlamamla oldu. çek cumhuriyeti'nden, endonezya'dan, brezilya'dan, iran'dan kızlar mesaj atmaya başladı. ilk defa bir fotoğrafta yakışıklı çıktığımı düşündüm. sonra yavaş yavaş adamlar, hiç tanımadığım, bir kez olsun "hi" bile demediğim adamlar pm* atmaya başladı. derken bunların sayısı arttı. 16-45 yaş arasında adamlar. büyük çoğunluğu venezüela, kolombiya gibi güney amerika ülkelerindendi, küçük bir kısmı ise pakistan, bangladeş gibi asya ülkelerindendi. sonra baktım kafa adamlar, muhabbet sarıyor skype falan yapıyoruz ara sıra. iyi dedim boş yere şüphelenmişim. sonra bu adamlar yavaş yavaş, gey olduklarını söylemeye başladılar. "istisnasız" hepsi. tabi bir çoğu ile iletişimimi kestim. 1-2 tane zararsız tip ara sıra hi yazıyor, ben de yazıyorum öyle takılıyoruz işte. her neyse asıl dumur eden olay, en başta da belirttiğim gibi 1 ay önce vuku buldu. yine bi' whatsapp grubundayım. çok daha büyük bir grup ama. türkler de var. derken bir gün, bu gruptan birisi, adını dahi bilmediğim birisi selam diye mesaj attı. ohh dedim sonunda bir kız yazdı, hem de türkiye'den. yazıştık biraz neredensin falan. neredensin dedi, ankara dedim. o da kırıkkale'den olduğunu söyledi. üzerinize alınmayın, kırıkkalelilerden nefret ederim. kavga ettiğim çoğu kişinin kırıkkaleli veya kırıkkale ile bir bağlantısı olması yüzünden*. herneyse, adını sordum, tahsin dedi. utanıyor sandım, kız gerçek adını söylemiyor falan işte. biraz daha konuştuk. başka fotoğrafın var mı dedi. olmaz mı dedim, hemen attım 1 tane daha. o da bana attı. ananı sikim bildiğin 25 yaşında adam. sürekli yazıyor akşam sabah "yazsana, yazsana" şeklinde. dedim ne yazayım. sonra birkaç kez daha selam yazdı. cevap vermedim, engelledim. profil resmimi de sildim. şimdi kafam rahat. az daha göte geliyorduk. bu da böyle bir anımdır.

(bu arada, kamboçya'dan bir bayan arkadaşım da "you look like a gay" gibisinden bir şeyler demişti zamanında. şaka yapıyor sanıp gülüp geçmiştim. kız doğru söylüyormuş. )

not: adı tahsin değil, ama buna çok benzeyen bir isim.

not 2: adam kırıkkaleli değil, kırıkkalelilerden de nefret etmem.

notların notu: adam bunu okursa kendisini ifşa ettiğimi sanmasın diye adını ve şehrini farklı yazdım.
okumadım ama eminim öyledir.

st greawraimcalhawi bunu beğendi

hap yapsın mı?
görsel
güncel Önemli Başlıklar