1. 7228.
    Öyle deme amcası onlar kandırılmışlar.
    1 ... yengenleenseyetokat
  2. 7229.
    haşhaşiler ve tapınak şövalyelerinden sonra dünyada kurulmuş en tehlikeli sünni-islam mezhepçi siyasi silahlı oluşumun lideridir.

bu oluşumun ismi fetö falan değil,fethullah gülen ('in yolunda) hizmet hareketidir.
    kısaca ''hizmet hareketi''.
    müritleri arasında sümüğünü , tükürüğünü ,terini oral yolla alacak hatta sidiğini içecek insanlar vardır.

fethullah gülen'e dokunmanın cennet yolunu açtığı , dua okuduğu bir canlının bir daha hasta bile olmayacağına inanır müritleri.

kadın müritleri daha beter ,hoca efendileri için her şeyi yaparlar . kocasını terk edenleri gördüm bir sözü ile .
    babasına beddua edenleri. kadınların en saygı duyulduğu cemaattir,kadına yüksek değer verilir. genç kızlara tek laf edilmez .
    kız çocuklarının ve genç kadınların eğitimine erkeklerden çok önem verilir.

takkesini, namaz kıldığı seccadeyi giydiği kazağı hırkayı su içtiği bardağı kutsal kabul edenler vardır cemaatinde.

bu tarikat yok edilemez yarın yine ortaya çıkacaktır.
    eğer tayyip erdoğan ölürse inanın bu tarikat 2-3 sene içinde kendini toplar başımıza bela olur.

ben onun için 16 temmuzdan sonraki yazılarımda erdoğan'a bir şey olmadığına çok sevindiğimi yazmıştım.
    eğer elinizde silahlı bir güç yoksa bu tarikatla baş edemezsiniz.
    3 ... baris hemen simdi
  3. 7230.
    erzurumludur. okyanus ötesidir.
    -1 ... selia