bugün

fenerbahçe'nin bu adamı neden tercih ettiğini ilk günden beri anlayamadım kendiside hareketleriyle çok yardımcı oldu sağolsun büyük takım oyuncusu olmadığını iyi gösterdi.
penaltı noktasını kazımadığı için Aziz yıldırım tarafından kadro dışı bırakılmasını bekliyorum. ayıp değil mi bilica ne güzel haram puanlar alacaktınız ve fenerbahçeliler deli gibi sevinecekti.
futbolcu değil kazmadır kendisi.
yabancı kontenjanı sorunu olmamasına rağmen aykut kocaman tarafından 2 ekim 2010 fenerbahçe gençlerbirliği maçı kadrosuna alınmayan futbolcu.
bu sefer sıçmış futbolcudur. tam 2 gündür ulaşılamılıyormuş kendisine. aykut kocaman defterden sildim diye haber yollamış. onu geçtim eşi hamile, eve de uğramıyor ve karısı bugün yarın doğurucam diye ağlayarak bilica'nın tercümanından, menajerinden yardım ister olmuş. ayrıca bilica okuma yazma bilmiyor.3 evliliği ve 7 çocuğu olan bir futbolcu.
uzunca bir süre 18 görmeden tribünlerde takılacak adamdır. devre arası yolcudur abbas. ama kiralık ama satılık.
devre arası biletini garantiye almış futbol hainidir. takıma yaptıkları için değil, futbola yaptıkları için gitmeli. çünkü adamın futbola katkısı "sıfır". umarım bir hata yapılıp sezon sonuna kadar tutulmaz.
bir stoper alınmadan gönerilmesi hatadır. o yüzden bir stoper alınmaması hatadır.
lugano'nun yaptıklarının yarısını yapmamıştır.
oynadığı sürede pek fazla aman aman mücadele etmesede kilit maçlarda kendini göstermiş onun dışındaki maçlarda lugano ile pek anlaşamamıştır. yaptığı anlık hatalarla defansı çok zor durumda bırakmıştır. anadolu takımlarından iyi oynayan yerli yabancı kim olursa olsun oralardan büyük takımlara gelince dağılan futbolcu örneklemelerinden birisidir. fenerbahçede yerine şu an oynayabilecek alternatif oyuncu yoktur. devre arasına kadar diş sıkılması gerekir. devre arasında gereken yapılacaktır. ancak her ne şartla olursa olsun taraftar tarafından ıslıklanmamalıdır. daha büyük hatalara sebep olup eskişehir maçı kaybedilebilirdi. sağ duyulu fenerbahçe taraftarına yakışmaz.
kendi takım arkadaşıyla bile kavga eden öyle bir insan işte.

(bkz: http://www.milliyet.com.t....2010/1317878/default.htm)

benim gibi binlerce fenerbahçeli taraftarın diğer takımların taraftarları gibi nefret ettiği futbolcu. *
devre arasında gitmesi kesinleşen futbolcu. kaldığı süre içeresinde olabildiğince takıma zarar verecek kapasitede biri.
devre arasında fenerbahçe'den ayrılırsa istanbul büyükşehir belediyesi fen işleri müdürlüğü'ne referanssız olarak işe başlayabilecek futbolcu.
devre arasında gönderilmesinin çok yanlış olduğunu düşündüğüm topçu. hemen gönderilmelidir.
milli takım kariyerinde 16 kez brezilya 20 yaş altı takımında ve 2 kez de brezilya olimpiyat takımında forma şansı bulmuştur. çok şükür daha fazla yükselememiştir.
okuma yazma bilmemesi de cabasıdır.
üstüne çok fazla gidilen futbolcu.

bir fenerbahçeli olarak ben bu adamı seviyorum açıkçası.
eğlenceli bir futbolcu. top ayağına geldiğinde "ahah bakalım şimdi napıcak lan" diyoruz.

beşiktaş maçında penaltı noktasını kazıyor, bizleri güldürüyor.
trabzonspor maçında alex frikik atmaya hazırlanırken o rakip kalenin içinde bekliyor.
hemen hemen her maçta topu korner bayrağının oraya sıkıştırıp rövaşataya kalkıyor.

işte bunlar hep komik şeyler, eğlenceli işler.
bilica olmasa neye gülecek lan bu fenerbahçe taraftarı.

önceden roberto carlos vardı, deivid vardı. onlara gülüyorduk. şimdi bir bilica kaldı.
o da isteyerek güldürmüyor ya neyse.

demek istediğim, futbol bir eğlence oyunudur be olm. bilica'yı izleyip gülelim işte hep beraber.

kaşlarına kurban olduğum.
çirkef olması nedeniyle futbolu da haddinden fazla eleştirilen futbolcu. yoksa sivasta oynarkenki döneme ait entrylerde nasıl harika bi futbolcu olduğu tartışılıyo.tabi orası sivas burası fenerbahçe ama böyle de bi dönüş yoktur heralde.yine de olsa olsa yedek olur.ayrıca kanaatimce sol kanatta canerin yerine o oynasa daha iyi oynar.
tez zamanda gönderilmesi gereken vasat futbolcu.
caner'den bir farkı yoktur, ikisi birden gitsindir.

zira kendisinden nefret ettiğimi söylememe gerek yok.
tgrt haber'de az önce trabzonspor'a önerildiği haberi geçti.
(bkz: bilica nın trabzonspor a transferi)
türk futbolunda eşi benzeri bulunmayan yetenekli stoper. frikikten attıgı gol hala aklımızdadır.
bili-cazma olarak da bilinen futbolcu.
geh bili bilica olarak da bilinir.
tipine koduğumun yamyam kılıklı iti...
an itibariyle oynanan gençlerbirliği kupa maçında kolunda kaptanlık pazu bandını görünce bir galatasaraylı olarak ben utandım. bu takımda 12 yıldır iyi kötü oynayan semih'e kaptanlık yapacak adam bilica ise ben başka bir şey söylemiyorum. ayıptır, günahtır!
güncel Önemli Başlıklar