bugün

hayatın sizi sarsan durumlarından birisidir siz ayın yedisi gelse de şu krediye bi abansam derken mühendislikte okumanıza rağmen hesabınız yetmeyecegi jeeepi satsan kaç kredi eder derirtesi durumdur. ayrıca insan düşünüyor şimdi bu buna binmek için ne yaptı hayır sordum (bkz: akışkanlar mekaniği) sınavına da girmemiş.
(bkz: makine mühendisliği)
(bkz: saniyelik işkenceler)
(bkz: saniyelik işkenceler)

edit: şuan yaşadığım olayda saniyelik bir işkencedir.

ibret olsun diye entry silinmemelidir. Siz siz olun bkz için acele edin saliselerle kaçırabilirisiniz örnekte olduğu gibi.
(bkz: batsın bu dünya)
bu kızın yanında trafikte standart halk arabasıyla * *gitmek de kötüdür.
söz konusu kız yıllardır görmediğiniz bir arkadaşınızsa ve sizi tanımayıp daaaat daaaaaat diye kornaya basarsa hayattan soğutan bir durumdur.
anlık acı veren olaydır.
(bkz: erkeğin aya giderken yaşıtı kızı jeepte görmesi)
parkta bir jeep'iniz varsa sorun olmayacak hadisedir.
göz sağlığının yerinde olduğunu kanıtlayan eylemdir.
a-baba parası
b-koca parası
c-metres parası
d-kişisel orospuluk parası
e-bileğinin hakkı. (bkz: evlenmeden olmaz)
ikisine de binemediğinin kanıtıdır.
ruhsal bunalıma sürükler, hesaplar yaptırır, en sonunda "la bana milli piyangodan şu kadar çıksa şunu bunu yaparım"a kadar gider. iyi gelmez bünyeye, alıştırmamak gerekir.
hayata 1-0 galip gelerek başlamıştır. (

bkz:hayat ne garip)
belki biraz burukluk yaşatacak ama bakıp geçilecek bir durumdur. fakat erkeğin işyerine çalışmaya giderken " lanet olsun! üç kuruş için bütün gün neler çekeceğim kim bilir? " diye kara kara düşündüğü bir durumda, baba parasıyla böyle yaşayan kızı görmesi halinde erkeğin " ben bu dünyanın *mına koyayım olacak iş mi lan bu? kader mi lan bu? " diye tepki verebileceği bir durumdur.
genelde bu yaşta jeep sahibi olan çoğu kadının jeep karşılığında jeepi alan erkeğe neler verdiğini az çok tahmin ettiğimden pekte gocunmadığım durumdur. (bkz: az olsun benim olsun)
(bkz: yaraalıııyııımmmmm yaralı)
bu durum esnasında duyduğum en ilginç tepki:
-ya kendi kestanesi güzel ya anasının.
ıyykkk demiştim. kız jipe biniyo birader adam öldürmedi layn!
kız birde başörtülü ise isyan edilecek durumdur.