bugün

cinsiyet ayrımı yapma malum dindeki insanların %99.50 sidir o.
Kadınların çocuğunun sik kafalı ve paranoyak olması gibidir.
bir kezban tespitidir. evet.

(bkz: dişi yakarış)
bağarma lan milletin içinde amsalak.
ay pardon o bendim..
erkeklerin %97'si sokakta çıkıp da hiçbir kadına asılmaz, laf atmaz ya da tanışmadan yanaşmaz. çünkü toplumsal edep kuralları diye bir şey vardır. insanlar birbirlerine karşı cinsiyet ayırmadan saygılı olmak zorundadır. ama sen erkeklerin %3'ünün birkaç tanesinden yola çıkarak tüm erkekleri genelliyorsun. senin tüm hayatın sözlük ve erkekleri tanımak için kullanabildiğin tek yer de sözlük olduğu için; sözlükte şakalaşan veya eğlenmeye çalışan erkeklerin yavşak veya amsalak olduğunu düşünüyorsun. gerçek hayatta hiçbir erkekten yüz bulamayan ve bunun için internette ilgi arayıp egosunu şişirmeye çalışan senin gibi kezbanlar tüm erkekleri geneller böyle işte. çünkü internette gördüğünüz ve konuştuğunuz birkaç erkek size biraz ilgi gösterir ve siz de onları "yavşak" diye nitelendirirsiniz. senin gibi çok kimse tanıyorum ve geneli de çok çirkin. "internetten bari egomu şişireyim." diyorlar. sen de onlar gibi zavallısın, zaten yaptığın bu genelleme de zavallığına delalettir.
zaten fakir yavşayınca abaza, zengin yavşayınca playboy oluyo demi sizin gözünüzde.

not: ben yavşamam her gördüğüme ,herkes yerini ve ne olduğunu bilecek yaşta olduğuna inanıyorum.