1. 1.
  insanlarda yarattığı utanç duygusu ve büyük hayal kırıklarıyla yaptığı yolsuzluk ve hırsızlıkların bir bir ifşa olmasıyla daha dünkü çocukları için iş adamlarından burs dilenirken birden milyonlarla oynayan yalılarda köşklerde gemiler tankerler eline geçen güya devlete çalışan adamın bunca zenginliği nereden elde ettin diye sordurtan madem o kadar becerikliydin geçmişte böyle zengin olsaydın dedirten bu sizin inandığınız dinse ben böyle dinin ta..... dedirtendir. bir sürü insan bu sahtekar din soytarılarından iğreniyor kusuyor.
  6 -1 ... kakandoboy
 2. 2.
  Yobazların gram düşünmeden taptığı parti. Aslında partiye de değil, paraya tapıyorlar. Yarın bir gün parti para akışını kesse 360 derece dönecekleri bal gibi ortada. Çünkü döneklik bunların genlerinde var.
  5 ... bay efendi
 3. 3.
  bu parti geldi geleli. insanlarda ne neşe kaldı ne keyif. hep bir gerilim hep bir çemkirme atışma. hep ayrışma ve millet birbirini yerken düzenli bir şekilde bu aç köpek sürülerinin çaktırmadan alttan alta hakısz zenginlerşmeleri kaynakları soymaları komisyonları lüpletmeleri. gemiler offshore şirketler. oradan oraya taşınana paralar. ve hala uyuyan ahmak sürüleri.
  5 -1 ... kakandoboy
 4. 4.
  ulan siz dinden soğusanız ne olur? sanki önceden çok müslümandınız..
  2 -6 ... dedeninkeli
 5. 5.
  (bkz: demokratik sol parti)
  -4 ... hande recel boyle mi yapilir
 6. 6.
  başlıkta bahsedilen şahsi değldir. halka dikkat edersenz en muhafazakar ailelerin çocukları bile artık bu yalancı riyakar sahtekar soyguncuların bu sahte gösterişçi dinine inanmıyor. iplemiyor. yeni nesiller toplumun keyfini neşesini kaçıran bu sahtekar riyakar palyaçolardan iğrendi kustu artık.
  2 ... kakandoboy
 7. 7.
  Dini siyasi bir alet olarak kullanan, sahiplendiğinde sadece kendine oy veren kısmı sahiplenen, allah allah diyip dine ve ahlaka sığmayan her şeyi yapan partidir.
  2 ... bir deniz hikayesi
 8. 8.
  biliyorsunuz anlatmaya gerek yok.
  ... 0ksijen
 9. 9.
  ateistilik propogandasına hiç gerek yok. bu parti geldli geleli. yapıp ettikleri. ifşa olan rezillikleriyle insanlar kendi kendine dinden soğudu sağolsunlar dinsizliğe kimse böyle büyük hizmet etmemişti. insanlar bu dinse bunlar dindarsa ben böyle dinin taa .... .....rım diyor artık.
  2 ... kakandoboy
 10. 10.
  olmayan dinin olmayan dindarlığın hangi davası?? ortada ne din var ne de dindarlık. haksız zenginleşme ve kamu kaynaklarnı yağmalama dışında bir şey görünmüyor.
  1 ... kakandoboy