bugün

işte muhalefetin vaad ettiği gerçek demokrasi..
heryerde karşıma çıkan lanet şehirdeki linç girişimi.

not: kurtulmak istiyorum artık. görmeyeyim şu şehri orada burada.

not: lanet şehrin lanet insanları. sizi de sevmiyorum.
üzüldüğüm haberdir. demokrasi böyle olmamalıydı.
not : solcuyum.
az bile yapmışlar istanbulda da vericen odunu bu akp'lilere
chp ve zihniyetinin dışa vurumu.

bunlar ülke başına geçse 1 ayda ülke yerle bir olur.
denizlinin geneli sağ yani mhp'lilerin çoğunlukta olmasını unutmamak lazım. ama güzel yapmışlar.
onca kalabalık arasında "akp'den memnun" olduğunu söyleyen ve muhtemel ki denizli ak parti teşkilatı'ndan olan bir adam(tepki gösteren insanlara karşılık verişinden tahminimdir), oradaki kalabalık tarafından yuhlanıyor. birileri de gelip burada "işte demokrasileri bu kadar" diye geyik yapıyor. e hacı, demokrasi zaten bu olmalı. adama yumruk atan, bıçaklayan ve hatta "ananı da al git" diyen dahi yok. insanlar "yuh" diyerek rahatsızlıklarını, o adamla aynı paralelde düşünmediklerini belirtiyorlar.

kömürlerin hepsini kendine alırsan, kaymağı sen yersen ve seneye de kendini garantiye almak istersen insanların bu şekilde tepkimeleri çok normal değil mi? bence normal.
dövmek doğru değil çünkü adam makarna ile besleniyor et yemediği için protein eksikliği var düşünemiyor. keşke 1 kilo et verip yedirselermiş. belki beyinde kıvılcım çakardı.
utanç verici bir olaydır..
bu millet kürdistanı görecek!
bu millete müstehak? bu zihiyetlerede solcusunada sağcısınada... düşünemeyen herkese düşünemeyen türkiyeye...
bir denizlili olarak utanç duyuyorum yukarıda lanet şehir diyen birini gördüm terbiyesizliğin lüzümu yok bence.
gaza gelmişliğin, moronluğun, yobazlığın, bağnazlığın ve ergen kafalılığın zirvesi. modaya uyma, sürüye uyma davranışı.
koyunların saldırısına uğrayan kişinin durumu.

edit: istanbul taksimde atatürk heykeline apo posteri asan kişiye ses çıkarmayıp

akpden memnunum diyen insana linç girişiminde bulunmak.