bugün

dogallik karsiti, okkult ezber yapan topluluk.
genel ahlak kurallarından habersiz yetişen neslin veryansın etmesidir. "sevgilimi sokakta düzmek istiyorum neden bana öyle bakıyorsunuz?" diye veryansın eder nesil. aynı nesil "kız kardeşimi sevgilisi istediği gibi düzebilir bundan size ne?" gibi değişik kombinasyonlarda veryansına devam eder. şunun bilinmesi gerekir, bu bakış din ile alakalı değil insanların doğasında var olan bazı kavramlara bağlıdır.
+hacı nedir bu cinsel özgürlükten korkmak
-nasıl yani abi?
+diyorum ki tabu olmamalı cinsellik, isteyen istediği ile sevişsin, kimse kimseyi engellemesin.
-abi ciddi misin sen?
+tabiii oluum.
-abi ben de çoktandır şey diyecektim.
+ne diyecektin oluum gevelemesene.
-abi yaf biz şeyle. kardeşin nazllıgülle iki aydır vuruşuyoruz. ayrıca evlenmeyi de düşünmüyoruz. bi mahsuru yok değil mi?

+....
"s.kildikçe ileri gidiyorum; s.kildikçe kukum ileri doğru genişliyor. zaten geniş bir aileyiz, moderniz greenpeace'e üyeyiz babamın msn listesinde bono var bazen babam çağırıyor bono'yu beni onunla seviştiriyor bono'yu görüceksiniz sanki bir damızlık ama elbette ki bir öküzden daha moderniz oral yapmasını biliyoruz o kadar moderniz ki fransız, ispanyol, ingiliz, capon hepsini yaptık dünyaya açıldık.bu arada küresel ısınmaya hayır falan yani."

aleksandır siksallandır'ın "tabular s.kimizden aşağı kasımpaşa" adlı eserinin 3169. sayfasından alıntıdır.
bilmeden, küçüklüğümüzden bu yana bizi daha da geriye iten insanların yaptığı yargıların tohumudur.
bu yargılara inanarak kendisini sakınan bu gençlerimiz zamanla kendi dünyasında yaşamaya başlar. hep aynı şeyleri duyar ve buna inanır, kapatır dışarıda ki yaratıklara, kötü kötü insanlara(!)..

cinsellik bir ihtiyaçsa ve bunu öcü gibi tanıtan kesime inanarak kendi cinsel özgürlüğünü kısıtlayan kişiye sormak lazım bunu yaşamak istiyor musun diye.

yaşamak isteyen her yerde yaşar.. bu toplumun insanlara verdiği sadece önyargıdır. evlenmeden olmaz mantığının gericiliğidir.

elbet saygı duyuyoruz. ancak bir zaman sonra keşke denmedikten sonra. çok duyduk çünkü keşkeleri.
(bkz: grup seksten korkan gerici kesim)
kendine zaten zor hakim olan kesimdir. bir de özgürlük verilirse ne yapsındır.
aslında en özgür olan kesimdir. namuslu takılmayı bir borç bilir ve peçe arasından yemediği nane kalmaz. gösterir ama vermez terimiyle uzaktan yakından alakası yoktur. göstermeden verir. hemen verir. o an verebilir. ama çok korkarlar. çünkü korktukları başına gelir. ek olarak aklına gelende başına gelebilir.