bugün

(bkz: #7424774) takipteyiz.
moralim çok bozuk olduğu halde söz konusu entrysiyle beni çok güldürmüş yazar. bayağı bi güldüm lan. öpüyorum hatta beni güldürdüğü için. über kişilik.

(bkz: otobüsten araçtan kafasını uzatan köpeği izlemek/#7425200)
kafa izni döneminde tek özlenilen, yazar. mimar civanım.(beni özlediğini biliyorum). *
yıllardır 'uykusuz kalmak' için içtiği kolayı bırakmış yazar. tamam lan! biliyorum yemediniz. ne uykusu mınakoyyim bildiğiniz seviyorum ben bunu. etraftakilere tabiki 'sindirime katkısı çok büyük', 'lan bütün gece uykumu açıyor', 'sınav notlarımı yükseltti' gibisinden, tıpkı bel ağrısı çekenler için yapılan 'bunu kullandım hemen geçti bel ağrım, hatta götümle gülebiliyorum artık' reklamları gibi palavralar sıkacağım. bir dayanağım olmalı. bıraktım lan, oh bee. su içmeyi unutmuşum bu melet yüzünden. ileride sus savaşları çıkacak ben hala o havaya giremedim lan. tutsalar kolumdan 'gel lan savaşa gidiyoruz' diye götürseler hemen ölürüm. tamam kolanında içinde su var ama o kuyu suyu olum. çok pis diyorlar onun için. börkeneği daha bir iyi s.kerkiyormuş. velhasıl, dayanamıyorum ulan. hala zulalarım duruyor bir çılgınlık yapabilir, bir gece ansızın içebilirim.
kolayı bir türlü bıraktıramadığım yazar. örnek olarak kendimi de gösteriyorum ama. bırakmıyor azizim. bağımlısı oldu. ailecek izliyoruz.
çok fena üzen yazar. keşke göndermeseymişim o linki.
gitmiş yazar. kime artı oy vereceğim lan ben şindik?
iddaa da üstüne tanımadığım renktaşım.
hayatında hiç iddaa oynamamasına rağmen çok iyi sallayan yazar.
(bkz: selam beyler ben rıdvan dilmen in gol olur u)
(#8043751) entrysi ile sanki beni tanımlamış dediğim nesildaş yazardır kendileri.

(bkz: kanım kaynadı sana yav)
uzun süredir kendisini hatırlatmayan seovi sinin öldüğünü düşünmek gibi bir hataya düşmüş yazar. yinede yaşamana sevindim lan. öperin...
(bkz: astronot)
her durumu rölöve'ye, restorasyon'a yorumlayan. (ara: akıl fikir)
arkaik ve grotesk konusunda... *
rölöve restorasyonu s.ktir ette, mimari projeden sıçmışız be hacı.
ellerine sağlık ,beline öhm pardon kollarına kuvvet yazarı. "seni bi yalarım bi de himalayalar" esprisini çekinmeden yaptığım browni sever kişi. kalemi de kuvvetli. şükeleta seni.
(#8578187)
(#6504540)

adam yazıyor beyler..
türlü katekulleler yapıp parayı vurduğu gün alacağı üstü açık arabayı, nedense bana sadece 1 turluk veren pinti yazardır.
Ben 1 tur attıktan sonra "hadi yeter artık in bakalım" diyerek canımı sıkacak, elime bir akbil tutuşturup yol verecek zalımdır ayrıca.
an itibariyle 2 saatir çekirdek yiyen ve bir taraftandan viski bardağına koyduğu light cola sını yeşilçam filmlerindeki kötü karakterlerin içki içer tribiyle içtiği süzülen. vermeyin dedim şunu elime, bırakamıyorum bitene kadar dedim. dinletemedim... dudaklarım yandı ulan!

o değilde dudaklarım şişmiş gibi hissediyorum. acaba 2 saat daha yesem angelina jolie dudağım olur mu benimde. *
hemcinslerine döşemiş olduğu şahane ayarla yüzümde gülümseme oluşturan, yazıları takip edilesi başarılı yazar.

(bkz: türk kızlarına sövüp peşlerinden koşan iki yüzlü/#8694611)

adam haklı beyler diyesim geliyor. cidden haklı ama.
aklıma b.o.k 'yi getiren mahlas. (yazarla bir ilgisi yok.)

editoloji : klozette süzülen boku hayal edin.
aklıma into the wild i getiren yazar. (süperberduşlarla bir ilgisi yok.)
aklıma g.ö.t'ü getiren mahlas. (yazara ilgisi yok, yeni bir latin filmi izledim.)
aklıma m.e.m.e. yi getiren yazar. çok masum.
sekis objesi olmuş yazar. bende, neden entrylerimi girdikten sonra ''nickinin üzerinde mouse gezdirip orgazm oluyorum'' gibisinden mesajlar alıyorum diyordum. **
aklıma boşlukta süzülen bıngıl bıngıl memeleri getiren mahlas. (yazarla ilgisi yok, siz uyumaya çalışırken koyun sayıyorsunuz, ben meme sayıyorum)